lekarz Irena Pilch

Lekarz rodzinny

Prawdziwy lekarz rodzinny. Kompetetna, znajaca sie na fachu lekarka. Potrafi doradzic, ale jest wyczulona na wyludzaczy zwolnien i hipochondrykow...

Uważa się za osobę wszystkowiedzącą. Sama próbuje leczyć wszystkie choroby. Dopiero gdy po długim czasie jej leczenie nie daje rezultatów daje skierowanie do specjalisty. Bardzo niewyraźnie pisze nazwy leków na receptach, co powoduje, że w aptekach jest problem z ich odczytaniem i zdarza się, że farmaceuta odsyła pacjenta z kwitkiem :(

masakraa! przez nia chory jestem ; / traktuje wsszystkich z gory zadnych skierowan nawet nie da tylko recepty wali ; /

masakraa!
przez nia chory jestem ; /
traktuje wsszystkich z gory
zadnych skierowan nawet nie da
tylko recepty wali ; /

Ta kobieta uratowała mi życie. Bardzo dośwaidczona, znająca sie na rzeczy. świetny pediatra godna zaufania.

A ja gorąco polecam. Miła, sympatyczna, zawsze dobrze doradzi. Poprosty zna sie na tym co robi. Zawsze można na nią liczyć!!!

nie polecam!!! nie polecam!!nie polecam!!! nie polecam!!! nie polecam!!nie polecam!!nie polecam!!! nie polenie polecam!!! nie polecam!!cam!!nie polecam!!! nie polecam!!nie polecam!!! nie polecam!!nie polecam!!! nie polecam!!

Kompetentna i dobrze zorientowana w nowinkach medycznych punktualna - zawsze można na nią liczyć polecamy

Dobrze zorganizowana kompetentna z dużym doswiadczeniem

Dobrze zorganizowana kompetentna z dużym doswiadczeniem