dr Irena Porębska

Pulmonolog

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Kompetentna pani pulmonolog, doświadczona i przyjaźnie nastawiona do pacjenta. Trafnie postawiła diagnozę, pomagając mi już od pierwszej wizyty. Szczerze polecam!

Wszystko przebiegło dobrze. Pani Doktor przemiła kobieta. Jest bardzo ciepła i cierpliwa.Poswieca pacjentom naprawdę bardzo dużo czasu i uwagi, Polecam z całego serca!!!

Lekarz z "sercem na dłoni" co w dzisiejszych czasach jest rzadkością szczególnie w środowisku lekarzy . Polecam i pozdrawiam

Pani Dr Irena Porębska nie jest rutyniarą. Potrafi spokojnie po 10 razy tłumaczyc-do skutku,co byłoby najlepszym rozwiązaniem problemu. Z przyjemnością skorzystałem z uprzejmości i leczenia w tym gabinecie. Polecam

Gdy zachodzi jakaś drobna potrzeba, natychmiast zgadzam się na leczenie do Pani Doktor Ireny Porębskiej do CM MEDIX, aby uniknąć w przyszłości komplikacji. Polecam – bo to doskonały pulmonolog !!!

Wciąż poszukujesz "Pulmonolog Wrocław"?

Modra 4 lok. 1
54-151 Wrocław