lekarz Irena Stażyn-Kozińska

1,3
1,3

Widzę,że od lat nic się nie zmieniło.Mój syn ma już prawie 22 lata.Wówczas, gdy korzystałam z porad pani doktor były do niej tłumy, ale faktycznie tempo wizyt-zawrotne.Potrafiła w zimie przed badaniem rzucić hasło:"ŚCIĄGAMY TYLKO z jednej nogi".Badanie,owszem, szybsze, ale komfort...Gdy rodziłam, pani doktor nie było...Minęło tyle czasu, iż moje inne oceny mogą być już nieodpowiednie

Zgadzam się z poprzedniczką, pani doktor baaaardzo oszczędnie przepisuje leki i bardzo hojnie zaleca kolejne wizyty, pragnie chyba w ten sposób zapewnić sobie zarobki, kiedyś przyszłam do niej 2 dni po poprzedniej wizycie z wynikiem rutynowych badań, pomimo moich oporów kazała mi się rozebrać, na 3 sekundy włożyła palce i stwierdziła "No, musiałam coś jeszcze sprawdzić".. Oczywiście po to żeby mogła wziąć pełną stawkę, czyli 70 zł. Szkoda tylko, że nie wie, że jestem osobą po trosze "z branży". I niestety, ani słowa o stanie pacjentki..

Szkoda tylko, że nie wie, że jestem osobą po trosze "z branży".
I niestety, ani słowa o stanie pacjentki..

Lekarka słucha bardzo powierzchownie,chaotyczna,przepisuje bardzo"oszczędnie"leki,co sprawia wrażenie jakby dbała o kolejne wizyty.Jedynym plusem jest możliwość szybkiego dostania się do niej ,tylko pytanie czy ma to sens.Byłam u niej 3x i nadal jestem w trakcie leczenia,którego końca nie widać, zdecydowałam o zmianie lekarza.

Nie polecam , wizyta SUPER krótka ( 5 minut koszt 70 zł )brak udzielenia informacji o chorobie lakoniczne podejście do tematu,dla Pani doktor najważniejsze jest pytanie czy zapłaciło się za wizytę i czyma " mam Pani pieniązki na dalsze badania " ( oczywiście prywatne do tego kierowanie na dodatkowe badania do wskazanych przez Panią doktor lekarzy na badania...brak słów