Irena Stukow

2,4
2,4
2,1
1,9

Nie rozumiem negatywnych ocen Pani doktor. Byłem dzisiaj pierwszy raz, szedłem z negatywnym nastawieniem bo poprzednich opiniach, ale ze przychodnia jest blisko to zaryzykowałem. P. Doktor ani nie krzyczała, ani nie zachowywała się w sposób lekceważący. Nie oczekiwałem kawy i ciasteczek a porady i dostałem skierowanie na dodatkowe badanie. Jak ktoś idzie i marudzi albo wymyśla sobie choroby to nie dziwie się irytacji medyków.

Nie rozumiem negatywnych ocen Pani doktor.

Moim lekarzem jest dr Stukow, niestety za każdym razem jest nieprzyjemna i chłodna. O nic nie można się jej zapytać. Nawet jak się puka by sprawdzić czy ktoś jest w środku, to nieprzyjemnym tonem odzywa się 'proszę wyjść". Do tej pory nie chciało mi się zmieniać lekarza, ale już ostatnio przegięła, że będę musiała zmienić. Byłam u niej poprosić aby napisała mi tylko zaświadczenie że nie mogę w terminie się pojawić na rehabilitacji pleców, bo w tym czasie miałam ból łokcia, bo zdiagnozowano u mnie łokieć tenisisty i chciałam zmienić termin na rehabilitację, to ta napisała mi na zaświadczeniu 'obłożnie chora". Zauważyłam dpiero potem już jak wróciłam do domu co mi napisała. To jest szczyt beszczelności. Niech ta pani zmieni branże skoro tak nie lubi swoich pacjentów. NIE POLECAM TEJ PANI

Naprawdę niemiła p.lekarz internista.Chyba zapomniała kim powinien być internista,podejście do pacjęta obojętne,a nawet ignorujące.zamiast pomóc pozbywa sie pacjęta.Albo została lekarzem z przymusu albo przypadkiem,bo ciężko uwierzyć że tak młody lekarz już się wypalił.Odradzam leczenie u tej pani,no chyba że katar i kaszel.antybiotyk i po sprawie.

Witam pani doktor Irena Stukow,jest nie mila i chlodna osoba,zgadzam sie z opinia innych ze zadziera nos ,majaca gdzies cop mysla o niej pacjenci bo ich zapewne ma za nic.Ciesze sie ze zmienilam ptrzychodnie a tej pani NIE POLECAM

To prawda "chłodna kobieta"zależy od dnia czasem jest "znośna" nie mówi na co jestem chory nie tłumaczy przebiegu leczenia lub przepuszczeń co to wogule może być tylko przepisuje leki i do widzenia,niestety po tych lekach zazwyczaj nie ma poprawy zazwyczaj czekam aż samo mi przejdzie bo nie warto drugi raz do "pani doktor" wracać.

kiedy sie do niej zapisalam to szczeze sie rowni szybko wypisalam bylam jej pacjetem zaledwie 3miesiace i tak o 3za duzo. Na wizycie byla nie mrawa zero entuzjazmu. Nie chcialo sie jej nawet zbadac mnie. Co do diagnozy rowniez nie trafila... Kazala mi isc do psychiatry i tyle! Na szczescie sie zapisalam na swietokrzyska i teraz jestem w pelni zadowolona tam bez zadnej laski wypisuja skierowania na badania i sie nie myla. dr.stukow nigdy w zyciu juz!!

Moim lekarzem jest dr. Nowakowski, dnia dzisiejszego przyjmuje od godziny 13. Niestety miałem iść do pracy żeby zap... na naszą służbę zdrowia i przyszedłem rano. Gdy zapytałem pani Stukow czy mnie przyjmie niegrzeczanie burkęła, że nie. Chyba juz od rana jest przemęczona, że nie ma siły pracować. Dla mnie ta kobieta jest wredną su.. a lekarze to konowały. Nie wyleczą cie dopóki nie zapłacisz.

Nikomu nie polecam takiej pani dr . Dr Stukow jest strasznie chłodna.Mam problemy żołądkowe i jak już naprawde źle się czułam tzn słabo mi było,niedobrze to "świetna "pani dr poradziła mi żebym zrobiła sobie test ciążowy...Nikomu nie polecam tej osoby .Minus totalny !!

Co do komentarza wyżej, to nie rozumiem jak można coś złego powiedzieć o tej lekarce. Albo ktoś pomylił nazwiska albo musiał Jej czymś grubo zaleźć za skóre. Opinia że wizyty odziane chłodem, biurokracja itd, zupełnie sie z tym nie zgadzam, wręcz przeciwnie, ZAWSZE miło, z uśmiechem i pomocnie - a dla chcących porównać zapraszam do sąsiedniego pokoju, drzwi na wprost (dr. Ż.) Groźne spojrzenie i krzyki. Zresztą co nieraz słychać na korytarzu. Jak na komisji wojskowej w PRL. Ja z Pani doktor Stukow jestem w pełni zadowolony i śmiało polecam. ...

Ja z Pani doktor Stukow jestem w pełni zadowolony i śmiało polecam. Bardzo, bardzo przyjazny lekarz.
Wojciech

byłam zapisana do tego lekarza przez ok 4 lata, każda wizyta u tej Pani doktor była owiana chłodem,nieuprzejmością, zadzieraniem nosa,lekceważącym spojrzeniem,ja rozumiem biurokracja i te sprawy,ale mimo wszystko powinna należycie traktować pacjentów.Niczym się nie różni od potencjalnego pacjenta, nie robi tego za darmo...żeby taką łaskę robić ze przyjmuje pacjentów. Chodziłam tam tylko wtedy gdy już nie widziałam ratunku na wyleczenie.Na prawde nie sądziłam że w tak młodym wieku/ok. trzydziestu kilku lat/ można być tak wypalonym zawodowo. Co do samego rozpoznawania choroby- bez zarzutów, ale reszta na wielki minus. Uciekłam z stamtąd! Teraz mogę powiedzieć że mam prawdziwego lekarza.