Irena Tabor

Laryngolog

1,5
1,5

niemiła, krzczy,wrecz obraza..wystawila 5 diagnoz, kazda wizyta 120zl, i lei,,,dopiero w ciechanowie pomogli

Stanowczo nie polecam !!!! Całkowity brak kompetencji. jezeli ktoś to czyta to prosze to panią pozbawić

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Ostatnio ta Pani stwierdziła, że zawracam jej głowę, a za każdym razem stawiała inna diagnozę (dokladnie 3 diagnozy). Oczywiscie wydalam pieniadze na leki, ktore mi nie pomogły. Dodatkowo jest bardzo niemila.

Trudno tę Panią nazwać lekarzem. Strach ogarnia przed każdą wizytą u Niej. Panią doktor cechuje wyniosłość, arogancja. Każdy pacjent jest dla niej intruzem. Nie powinna wykonywać tego zawodu nawet zawód weterynarza nie byłby wskazanym dla Niej.Jest jedynym laryngologiem w tej przychodni więc pacjenci nie mają wyboru jednak za każdym razem podnosi człowiekowi ciśnienie.