lek. med. Ireneusz Abramczyk

Absolwent Akademii Medycznej w Bydgoszczy - II st. chirurgia urazowa i ortopedia.

Wykonuje pełen zakres zabiegów ambulatoryjnych w tym ...

Wykonuje pełen zakres zabiegów ambulatoryjnych w tym iniekcje dostawowe, nastawienie zwichnięcia/złamania, zeszycie pojedynczych ścięgien prostowników i innych ścięgien, uwolnienie ścięgien- tenolizis, wycięcie kaletki wyrostka łokciowego.

Bardzo uprzejmy lekarz, niestety wydaje się niezbyt kompetentny. Przy silnym obrzęku kostki zalecił jedynie RTG i po stwierdzeniu braku złamania powiedział, że za dwa trzy tygodnie wszystko wróci do normy. Dopiero wizyta u kolejnego ortopedy i badanie USG wykazały naderwanie trzech więzadeł i konieczność rehabilitacji oraz dużo dłuższy czas powrotu do pełnej sprawności.

Świetny specjalista, szybko kompleksowo usunął ganglion w nadgarstku. Świetne podejście do pacjenta, poczucie humoru mimo olbrzymiej igły czułam się komfortowo.

Byłem dzisiaj na wizycie u tego lekarza.Mając zaawansowane zmiany zwyrodnieniowe barku oraz zapalenie kaletki i stawu , wziął moja rękę i na siłę nią machał sprawiając mi straszny ból robił też uciski barku . Jednocześnie nie był zupełnie zainteresowany MR barku do wglądu.Instne szamaństwo.Nie polecam

Ten człowiek powinien mieć zabrane prawo do wykonywania zawodu.Przy przepuklinach na kręgosłupie, nadlamaniach kręgów, dyskopatii z kontaktem z nerwami korzonkowymi , uszkodzeniem barku ze zmianami zwyrodnieniowymi ciężkiego stopnia on wydaje opinie że pacjent zdrów jak ryba może pracować fizycznie, dźwigać, pracować na kolanach i podnosić ciężary.I taki człowiek /lekarz jest członkiem okręgowej izby lekarskiej co tylko pokazuje jaki jest poziom w Polsce

Ten człowiek nie ma pojęcia o swoim fachu. Pacjentów traktuje powierzchownie, żeby nie powiedzieć z lekceważeniem. Mało tego próbuje nie wprost dać do zrozumienia, że za odpowiednią opłatą można przyspieszyć pewne badania, czy uzyskanie dodatkowej profesorskiej konsultacji. I to wszystko w CENTRUM DAMIANA, które do tej pory uważałem za jedno z lepszych centrów medycznych w Warszawie. Myślę, że właściciele powinni przyjrzeć się pracy tego pana.

Ten człowiek nie ma pojęcia o swoim fachu.
Pacjentów traktuje powierzchownie, żeby nie powiedzieć z lekceważeniem.
czy uzyskanie dodatkowej profesorskiej konsultacji.
Myślę, że właściciele powinni przyjrzeć się pracy tego pana.

Wizyta bardzo miła ,pan doktor uprzejmy zapytał o dolegliwości zbadał i dał skierowanie na rezonans magnetyczny .Polecam

Byle szybko, byle jak. Palec miał być tylko obity i ból miał przejść sam. Po kilku tygodniach i wizycie u innego (bardziej kompetentnego) specjalisty okazało się, że miałem naderwane więzadła. Stanowczo odradzam.

Stanowczo odradzam.

Byłam dziś u dr-a Abramczyka na zastrzyku w kolano. Najpierw obejrzał dokładnie wyniki rezonansu i rtg, potem bardzo dokładnie zbadał i to bolące kolano, i to drugie, a nawet go o to nie prosiłam :) Wyjaśnił mi rzeczowo, z czym mam problem i co wystarczy robić, aby zniknął. Sam zastrzyk w kolano był całkowicie bezbolesny. Nie poczułam nawet wkłucia (tydzień wcześniej robił mi taki zastrzyk kto inny - nie w przód kolana, a całkiem z boku - bolało jak diabli). Na koniec jeszcze usłyszałam, że bardzo sie ucieszył, że trafiła ...

Na koniec jeszcze usłyszałam, że bardzo sie ucieszył, że trafiła mu się taka miła pacjentka :) Za tydzień na pewno pójdę do tego lekarza - jest mistrzem zastrzyków w staw kolanowy :)

Lekarz godny polecenia,konkretny. Jeśli w danej dziedzinie nie jest pewny to zasugeruje gdzie się udać. Miły czy nie miły.... szczery a to chyba najważniejsze :D

Lekarz godny polecenia,konkretny.
Jeśli w danej dziedzinie nie jest pewny to zasugeruje gdzie się udać.
Miły czy nie miły.... szczery a to chyba najważniejsze :D

polecam, lekarz pomógł mi i wyleczył zapalenia ciągnące się przez 5 lat

polecam, lekarz pomógł mi i wyleczył zapalenia ciągnące się przez 5 lat