lekarz Ireneusz Bańburski

Choroby zakaźne

Bardzo sympatyczny lekarz wszystko tłumaczy słucha pacjenta interesuje się innymi chorobami bardzo mi pomógł. Polecam

Pan doktor jest świetnym lekarzem, zlecił dodatkowe badania, szegółowo wyjaśnił wszystkie niejasność i zalecił dalsze postępowanie. Polecam

Lekarz porażka, pacjenta przyjmuje w poczekalni, zero jakiegokolwiek badania. Z daleka od takich lekarzy...

Pan doktor pomógł mi w leczeniu boreliozy, obecnie nie wymagam leczenia.Doktor zainteresował się wszystkimi moimi chorobami i dolegliwościami. Godny polecenia.

Pan Barbuński jest zdeklarowanym przykładem lekarza leczącego Boreliozę na podstawie wiedzy z lat 70. Odnośnie innych chorób się nie wypowiadam. Odniosłem wrażenie że jego leczenie nie polega na leczeniu tylko na urzędowaniu. Boi się nowych metod, nawet gdy są już sprawdzone. Odnośnie Boreliozy jego wiedza zamyka się na krętku, pomijając absolutnie formę L i cysty, o koinfekcjach też nie słyszał. Szkoda. Mógłby pomóc wielu chorym z Lyme.

Pan doktor jest bardzo miły, wzbudza zaufanie, podchodzi kompleksowo do problemu zdrowotnego, kompetentny zwłaszcza w sprawach chorób zakaźnych.