lekarz Ireneusz Gulewicz

Na początku minusy: 1. Fotel niezbyt nowoczesny 2. Sprzęt niekoniecznie jednorazowy (co nie znaczy, że nie sterylny, choć ta informacja może już być przestarzała, bo na ostatniej wizycie dr korzystał tylko ze sprzętu jednorazowego). Ze względu na ww. punkty nie polecam dr "damulkom". Kompetencje i kompleksowość podejścia: To lekarz, który zna się na rzeczy. Diagnozy zawsze(!) trafne, rzadko (przynajmniej w moim przypadku) używa pasków do sprawdzania PH pochwy, bo jak widzi grzyba, to jest grzyb i lekarz nie musi się w tym upewniać. Jeśli jest taka potrzeba doktor bierze wymaz ...

Na początku minusy:
1. Fotel niezbyt nowoczesny
Ze względu na ww. punkty nie polecam dr "damulkom".
Kompetencje i kompleksowość podejścia: To lekarz, który zna się na rzeczy.
Jeśli jest taka potrzeba doktor bierze wymaz pod mikroskop i jeszcze w trakcie wizyty analizuje wyniki.
Dr Gulewicz przepisuje także leki na zapalenie pęcherza, hemoroidy, zmiany dermatologiczne w obrębie narządów płciowych (czyraki w moim przypadku).
Doktor nie wypisuje skierowań na niepotrzebne badania, te które zrobiłam na własną rękę w 100% pokrywały się z jego przypuszczeniami.
Jedyny minus to brak badania piersi i za to 4/5 ale może to wynikać z mojego młodego wieku. Na prośbę bada.
Tłumaczenie choroby i leczenia oraz ilość poświęcanego czasu:
Nie raz już wizyta przeciągała się o pół godziny dłużej, bo zadałam jakieś trywialne pytanie, a dr Gulewicz wytłumaczył mi wszystko.
Uprzejmość:
W stosunku do mnie doktor zawsze jest taktowny i uprzejmy. Nie onieśmiela, nigdy nie żartuje ze mnie. Słyszałam negatywne opinie na jego temat, ale pochodziły one od osób roszczeniowo nastawionych. Dla przykładu USG kobiet ciężarnych przysługuje 3 razy w określonych tygodniach. Jeżeli ciąża nie jest zagrożona i nie ma do tego wskazań, lekarz nie wykonuje dodatkowych badań USG.
Ogromnym plusem jest również to, że na wizytę na NFZ nie czeka się 3 miesięcy, wystarczy przyjść w ciągu dwóch godzin od otwarcia przychodni.
Doktor Gulewicz zawsze sprawdza ceny , przepisuje tanie i, co najważniejsze, skuteczne leki.
Jest też na bieżąco z wszelkimi badaniami naukowymi.
Nie naciąga i co arcyważne: ten lekarz naprawdę stara się wyleczyć, a nie zaleczyć.
Uprzednio leczyłam się już u 3 paniach ginekolog w Kluczborku, żadna nie dorównuje mu profesjonalizmem i na żadnego innego lekarza go nie zamienię.

pan doktor traktuje pacjentki taśmowo , miałam czyraka na pachwinie i nic z tym nie zrobił . nie polecam go z powodów głupich żarcików o pacjentkach

Jest to lekarz godny polecenia w 100%. Przede wszystkim szanuje pacjentki, słucha z uwagą , jest kompetentny i kulturalny. To lekarz, któremu zawdzięczam wszystko, ponieważ uratował moje nienarodzone dziecko. Dziękuję Panie doktorze:)

bardzo dobry lekarz fachowiec polecam człowiek godny zaufania wspaniały człowiek

bardzo dobry lekarz fachowiec polecam człowiek godny zaufania wspaniały
człowiek

Mieszkam od 2 lat w rejonie Kluczborka. U p. Gulewicza byłam kilkakrotnie. Ostatnio zrobił mi USG, następnie dokładnie zbadał i przepisał antybiotyk. Uważam, że w przypadku wizyty u ginekologa dla kobiety najważniejsze jest dobre samopoczucie u tego typu lekarza. U p.Gulewicza czuję się pewnie, dokładnie słucha, bada, sprawdza dostępną cenę leku, jaki należy zażyć. Kiedy potrzebowałam adresu i nr tel. do innego specjalisty, dr Gulewicz sprawdził mi wszystko w komputerze i napisał na kartce.Jest taktowny, umiarkowany w rozmowie, ale ostatnio usłyszałam, że kobieta jest najpiękniejszym darem od Boga, który on - lekarz podziwia i szanuje. Nic dodać. Polecam!