dr n. med. Ireneusz Haponiuk

Kardiochirurg

Dr.Haponiuk bardzo uprzejmy , konsekwenty , miły , człowiek jako Dr mega specjalista który ma złote ręce . Gdy tylko przyjechaliśmy na oddział do Gdańska odrazu zlecił badnia zero czekania . W stosunku do rodziców bardzo otwarty informuje o wszystkim wrecz sam zapytał czy mamy jakieś pytania lub wątpliwości . Do dzieci również ma świetne podejście .Córka ma 3 latka i wadę wrodzoną serca zastawki ( niedomykalność ) oraz ubytek dość spory . Operacja trwała ok 5 h wszystko sie udało . Brak słów żeby opisywać . Cały sztab lekarzy bardzo solidny . Dzięki takim ludziom człowiekowi wraca wiara w to że są jeszcze lekarze z pasji i powołania . Przy Dr Haponiukowi można czuć się bezpiecznie . Moim zdaniem jeden z najleprzych kardiochirurgów w PL jak nie nr 1. Dzisiaj córka jest 5 dobę po operacji i doszła bardzo szybko do siebie .

Doktor Ireneusz Haponiuk jest świetnym specjalistą i wspaniałym człowiekiem. Uratował życie naszej córeczki, która w trzeciej dobie po urodzeniu przeszła operację serduszka. Dziś jest pełną energii 20-miesięczną łobuziarą. Przebywaliśmy na oddziale przez prawie trzy tygodnie. Doktor Haponiuk zawsze miał czas dla swoich małych pacjentów i dla zmartwionych rodziców, zawsze chętnie tłumaczył i rozwiewał wątpliwości rodziców, potrafił wesprzeć i przywrócić uśmiech na naszych twarzach. Jego praca jest również jego życiem, widać było, że jest w pełni oddany ratowaniu małych istot. Nie zapomnimy Pana doktora i całego zespołu ze Szpitala Wojewódzkiego w Gdańsku. Dzięki nim nasze maleństwo jest z nami, uratowali nie tylko życie naszej córki, ale i nasze. Z całego serca dziękujemy!

Wspaniały człowiek i wybitny lekarz. Cierpliwy dla załamanych rodziców. Ratuje małe serduszka. Będę mu wdzięczna do końca życia za uratowanie mojego małego synka.

Super lekarz, profesjonalista, super operator,jesteśmy wdzięczni Panu Doktorowi, że dzięki zaangażowaniu, wielkiej fachowości świetnej pracy całego Zespołu,nasz wnuczk żyje . Jesteśmy i będziemy zawsze o tym pamiętać. Ma Pan diamentowe ręce i jest super człowiekiem

Dr Haponiuk jest najwspanialszym człowiekiem jakiego było nam spotkać na naszej drodze, ma złote ręce i wielkie serce do dzieciaczków no i bardzo dużo cierpliwości do nas rodziców ;-)Jest to lekarz w 100% z powołania Ninka miała operację w sierpniu 2010 ale cały czas mamy kontakt z Panem doktorem w przychodni na kontrolach i są to bardzo przyjemne wizyty :-) a żeby tego było mało to Pan doktor zawsze służy radą i pomocą Bardzo dziękujemy Panie doktorze Rodzice Ninki

Rodzice Ninki

Wciąż poszukujesz "Kardiochirurg Gdańsk"?

SWISSMED Szpital
ulica Wileńska 44