dr n. med. Ireneusz Haponiuk

Kardiochirurg

Doktor Ireneusz Haponiuk jest świetnym specjalistą i wspaniałym człowiekiem. Uratował życie naszej córeczki, która w trzeciej dobie po urodzeniu przeszła operację serduszka. Dziś jest pełną energii 20-miesięczną łobuziarą. Przebywaliśmy na oddziale przez prawie trzy tygodnie. Doktor Haponiuk zawsze miał czas dla swoich małych pacjentów i dla zmartwionych rodziców, zawsze chętnie tłumaczył i rozwiewał wątpliwości rodziców, potrafił wesprzeć i przywrócić uśmiech na naszych twarzach. Jego praca jest również jego życiem, widać było, że jest w pełni oddany ratowaniu małych istot. Nie zapomnimy Pana doktora i całego zespołu ze Szpitala Wojewódzkiego w Gdańsku. Dzięki nim nasze maleństwo jest z nami, uratowali nie tylko życie naszej córki, ale i nasze. Z całego serca dziękujemy!

Wspaniały człowiek i wybitny lekarz. Cierpliwy dla załamanych rodziców. Ratuje małe serduszka. Będę mu wdzięczna do końca życia za uratowanie mojego małego synka.

Super lekarz, profesjonalista, super operator,jesteśmy wdzięczni Panu Doktorowi, że dzięki zaangażowaniu, wielkiej fachowości świetnej pracy całego Zespołu,nasz wnuczk żyje . Jesteśmy i będziemy zawsze o tym pamiętać. Ma Pan diamentowe ręce i jest super człowiekiem

Dr Haponiuk jest najwspanialszym człowiekiem jakiego było nam spotkać na naszej drodze, ma złote ręce i wielkie serce do dzieciaczków no i bardzo dużo cierpliwości do nas rodziców ;-)Jest to lekarz w 100% z powołania Ninka miała operację w sierpniu 2010 ale cały czas mamy kontakt z Panem doktorem w przychodni na kontrolach i są to bardzo przyjemne wizyty :-) a żeby tego było mało to Pan doktor zawsze służy radą i pomocą Bardzo dziękujemy Panie doktorze
Rodzice Ninki

Wspanialy ,cierpliwy, uprzejmy! I przedewszystkim jeszcze raz wspanialy Specjalista.Godny polecenia co chodzi o serduszka dzieci!

Wciąż poszukujesz "Kardiochirurg Gdańsk"?

SWISSMED Szpital
ulica Wileńska 44