lekarz Ireneusz Krysztofiak

Serdecznie polecam pana doktora, prowadzi już moja druga ciąże i jestem bardzo bardzo zadowolona. Zawsze dopytuje o samopoczucie, dolegliwości czy choroby które pacjentka posiada. Czasem jest opóźnienie w czasie ale zawsze wizyta przebiega prawidłowo

Stanowczo nie polecam tego doktora. Doktor nie pamięta kiedy były robione istotne badania będąc przy tym bardzo aroganckim. Wizyty są bardzo krotkie, informacje lakoniczne. Po pierwszej wizycie, gdzie stwierdzono ciaze wyszłam z gabinetu z płaczem. Doktor zwracał się do mnie bardzo arogancko dodatkowo nie zlecając podstawowych badań w ciąży ani nie pytając o jakiekolwiek samopoczucie, dolegliwości. Miałam wrażenie, że mam wyjść z gabinetu jak najszybciej i nie wracać.

Pan Doktor to wspaniały specjalista. Przede wszystkim poświęca dużo czasu na badanie oraz wytłumaczenie pacjentce choroby i planu leczenia. Spokój oraz uśmiech na twarzy sprawia, że wzbudza duże zaufanie, a to bardzo ważna cecha.

Wspaniały lekarz, uprzejmy, cierpliwy, dociekliwy, kulturalny, miły, dobry człowiek. Zawsze pomocny, zawsze ma czas na wytłumaczenie wielu spraw. Nigdy nie odczuwa się zniecierpliwienia czy braku zainteresowania, pełen profesjonalizm.

Świetny lekarz, taki bardzo ludzki. Miły, uprzejmy i profesjonalny. Dużo pytam i zawsze dostaje satysfakcjonującą odpowiedź. Bardzo mi pasuje przebieg całej wizyty. Przyjmuje również w Poznaniu na os. B. Chrobrego 118

Przyjmuje również w Poznaniu na os. B. Chrobrego 118

Wspaniały specjalista.Jego kompetencja wzbudza zaufanie. Widzi człowieka nie tylko przypadek medyczny.Bardzo mi pomógł za co z całego serca dziękuję.

Bardzo dobry lekarz,kompetentny a do tego bardzo uprzejmy.Chodzę do niego od kilku lat i nigdy się nie zdarzyło,by miał "gorszy dzień" .Stawia trafne diagnozy, sama wizyta u doktora nie jest stresująca.Naprawdę POLECAM!

najlepszy ginekolog u jakiego byłam :) miły uprzejmy i sympatyczny:) polecam każdej kobiecie:)

Wspaniały lekarz-rzadko się zdarzają tacy lekarze

Wspaniały lekarz-rzadko się zdarzają tacy lekarze