lekarz Ireneusz Obierzyński

Ginekolog, Ginekolog położnik

Obierzyński to doswiadczony i komunikatywny lekarz. Tlumaczący bardzo dużo zarowno o schorzeniu jak i o procedurze, czego dr Onichimowski móglby się latami uczyć i by się nie nauczył, bo uznaje pacjentki tylko takie co mają zaszyte usta lub zatkane szmatą. Obuerzyński poswoęca bardzo dużo uwagi i czasu na każdą pacjentkę. Naprawdę lekarz z powołania i mimo wieku, uważny i sympatyczny. Choc Onichimowski jest mlodszy to jest stetryczały strasznie, porównując go do Obierzyńskiego. Tu tego absolutnie nie ma. Jest szacunek, jest skupienie (i wiadomo ze lepiej wtedy nie przeszkadzac), ale potem jest dokladne tlumaczenie wszystkiego. Jednym slowem Obierzyński TAK, Onichimowski NIE. A jak sie nie zgadzasz, przekonaj sie na wlasnej skorze. Aha, porownajcie sobie tę stronę ze strona "znany lekarz", bo na tamtej czysty falsz i obłuda. Sztucznie pozytywne wystawiane przez otoczenie lekarzy opinie na swoj wlasny temat. Zaś ta strona tu jest wiarygodna. Wystarczy isc do danego lekarza i sie przekonac. Kazda opinia o lekarzach u ktorych bylam, na tym portalu odzwierciedlala fakty, a nie bajki jak na znanylekarz. Polecam Obierzyńskiego, a omijajcie Onichimowskiego. Jeśli dr Onichimowski ma jakieś zadowolone pacjentki to albo ma do nich wyjątkowy stosunek, albo cos z nimi psychicznie nie halo ( w kierunku uleglosci). A Obierzyński -pełny szacunek.

Nigdy więcej nie pójdę do Pana doktora. Byłam na kase chorych. Nie wolno mu przerywać, dopytywać. Ostatnio powiedział mi ze nie lubi kobiet w ciąży bo sa bardzo drogie, że za mnie musi przyjąć 3 klientki które nie sa w ciąży żeby wyrównać wynik. Ze żałuje ze zlecił mi tyle badań i inne dziwne wyrzuty. Godzinę wizyty przepłakałam, chciałam wyjść ale czekałam na kartę ciąży która łaskawie wypełni. Jak najdalej od starych komuchów.

ile kosztuje prywatna wizyta? dobry lekarz jak na pierwsza wizytę?

ile kosztuje prywatna wizyta?
dobry lekarz jak na pierwsza wizytę?

Lekarz uprzejmy, jednak nie zawsze chce robic wszystkie badania. srodki antykoncepcyjne przepisuje bez badan... co mnie bardzo zdziwilo. jak mialam zaburzenia miesiaczkowania nie porobil mi badan, tylko chcial przepisac lek na wywolanie okresu. ciezko okreslic czy go polecam.

Chodzę do dr Obierzyńskiego już od 6 lat. Polecam go każdej niezdecydowanej i niezadowolonej ze swojego lekarza koleżance. Jest bardzo skrupulatny jeśli chodzi o terminowość badań, a gdy pojawiają się wątpliwości bądź obawy ze strony pacjentki, bez problemu wszystko tłumaczy i jeśli występuje potrzeba zaleca dodatkowe badania. Pod opieką dr Obierzyńskiego można poczuć się pewną, że nic nie zostanie przeoczone, a nasze zdrowie jest w dobrych rękach. Obecnie mieszkam w Gdańsku, ale nadal regularnie zjawiam się w Gdyni na wizyty. Próbowałam zmienić lekarza, ale nie każdy ma tak dobre podejście do pacjentek. Pomimo, że jest to mężczyzna, co może krępować niektóre Panie, podczas wizyty podejście doktora jest bardzo profesjonalne i rzeczowe i nigdy osobiście nie poczułam się niekomfortowo. Również położne współpracujące z doktorem są bardzo uprzejme :)

Bardzo doświadczony,kompetentny i rzeczowy lekarz do którego chodzę już ponad 20 lat i nie zamieniłabym na innego.

dr Obierzynski prowadzil moje dwie ciaze, bardzo polecam Pana doktora przyszlym mamusiom :) kompetentny, doswiadczony lekarz

Kompetentny, uprzejmy,sprawia wrażenie, że zdrowie pacjenta jest dla niego najważniejsze!Tłumaczy całą ścieżkę postępowania!

Jestem zadowolona jak najbardziej polecam kobietom ,przyszłym mamom .

Jestem zadowolona jak najbardziej polecam kobietom ,przyszłym mamom .

S U P E R !!! koszt-miłe zaskoczenie :))

S U P E R !!! koszt-miłe zaskoczenie :))