lekarz Ireneusz Pepłowski

Nocna teleporada - przepytana ,,wzdłuż i w szerz" przepisana recepta .Rozmowa z Panem doktorem, mimo tak późnej godziny /00:00/ przebiegła w spokojnej atmosferze bez zniecierpliwienia . Cała koncentracja na mojej niedyspozycji. Mnie zaoszczędziło siedzenia w nocnej przychodni z bólem .W wielkim skrócie - lekarz godny polecenia.

Wspanialy czlowiek cudowny lekarz Zwlaszcza w dzisiejszych czasach czlowiek dostrzega co to jest powolanie i co to oznacza byc prawdziwym LEKARZEM Trzeba miec duzo szczescia by zostac pacjentem takiego empatycznego i madrego lekarza!!! Dziekuje Panie Doktorze ze Pan jest 😊

Wspaniały lekarz, kompetentny i bardzo miły dla pacjentów, wysłucha każdego i zawsze z uśmiechem, nie spotkałam się z tym żeby kogoś odesłał z kwitkiem. Jestem pacjentką doktora od 16 -stu lat i bardzo wiele mu zawdzięczam, pomógł mi nie raz i zawsze Jego diagnoza jest trafna. Bardzo się cieszę, że trafiłam na tak dobrego, kompetentnego i ludzkiego lekarza. Wszystkim życzę takiego wspaniałego doktora.

BYŁAM PACJENTKA PANA DOKTORA ZAWSZE BYŁ MIŁY UŚMIECHNIETY BARDZO MI POMÓGŁ STAWIAJĄC DOBRĄ DIAGNOZĘ

Doskonały lekarz, kompetentny, uprzejmy, zaangażowany, dokładny, traktuje pacjenta po partnersku, a nie "z góry", a to rzadkość. Gdyby takich lekarzy było więcej, to nasza służba zdrowia, mimo problemów, wyglądałaby znacznie lepiej. Polecam!

Lekarz z powołania!Miły sympatyczny zawsze wysłucha. Nie widze o nim opini gdyż w większości leczy dziadków z żabianki chyba bez neta :) dla kazdego ma czas wysłucha przyjmie mimo limitów. Odkąd zamieszkałam na Żabiance lepiej nie mogłam trafić. Polecam!!

Lekarz z powołania!Miły sympatyczny zawsze wysłucha.
Odkąd zamieszkałam na Żabiance lepiej nie mogłam trafić.
Polecam!!