dr n. med. Ireneusz Salata

Endokrynolog, Ginekolog położnik, Androlog

Pan Doktor jest osobą na 100% profesjonalizmu !!! jego naturalna życzliwość oraz wyczucie, poparte ogromną wiedzą oraz doświadczeniem czyni z niego lekarza godnego polecenia! Można mu całkowicie zaufać! Polecam gorąco!!!!

Pan Doktor Salata jest bardzo miły, a zarazem rzeczowy i z poczuciem humoru. Wyniki badań bardzo dokładnie omówione , wywiad też obszerny. Wszystko wykonano z pełnym wyjaśnieniem bez pośpiechu i z pełnym poszanowaniem pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z niejednej wizyty.

Jestem bardzo zadowolona z opieki dr Salaty. Profesjonalne podejście, precyzyjne diagnozy i empatyczna postawa sprawiają, że czuję się w pełni zaopiekowana. Polecam.

Jako pacjentka Pana dr Salaty mogę powiedzieć, że jest po prostu the best! Jego profesjonalizm, zaangażowanie i holistyczne podejście do pacjenta są nie do pobicia. Zawsze pomocny, dostępny. Zawsze skrupulatny, gotów wysłuchać i udzielić klarownych odpowiedzi. Polecam z pełnym przekonaniem!

Mam nadzieję że moja opinia pomoże parom borykającym się z problemem niepłodności. Trafiliśmy do dr Salaty po dwóch nieudanych inseminacjach i tuż przed decyzją o in vitro. W ocenie lekarzy byliśmy dwójką zdrowych ludzi ale z jakiegoś powodu nie wychodziło. Dr Salata od pierwszej wizyty zrobił na nas ogromne wrażenie. Przede wszystkim poświęcił nam sporo czasu, przeprowadził szczegółowy wywiad i dał nadzieję na zajście w ciążę w dodatku naturalną. Zajął się nami kompleksowo. Zlecił mnóstwo badań, postawił trafną diagnozę i po kilku miesiącach leczenia mnie i męża dzisiaj jestem w upragnionej ciąży. Jest to lekarz z ogromną wiedzę, doświadczeniem ale też przede wszystkim co dla mnie niezwykle ważne dobry człowiek z ludzkim podejściem do pacjentów. Zawsze też mogliśmy liczyć na kontakt telefoniczny że względu na to, że dojeżdżaliśmy na wizyty z daleka. Jesteśmy dr Salacie niezmiernie wdzięczni i szczerze wszystkim polecamy.

Pan Doktor 34 lata temu jeszcze jako młody lekarz w szpitalu uratował mi życie, będę wdzięczna mu do końca mojego życia. Chociaż nie korzystam z wizyt u niego bo czas i nasze miejsca zamieszkania się oddaliły zawsze o nim pamiętam i to sie nie zmieni. Wszystkiego dobrego Panie Doktorze. Wdzięczna pacjentka.

Do Doktora Salaty trafiliśmy z mężem z problemami z zajściem w ciążę oraz po poronieniu. Doktor podszedł kompleksowo i profesjonalnie zarówno do mnie jak i męża, zlecił wiele badań, dzięki którym wiadomo było, z czym mamy problem. Włączył odpowiednie leczenie i dzięki dobrej diagnozie zaszliśmy w ciążę dokładnie po 10 miesiącach od rozpoczęcia badań po poronieniu (wcześniej o ciążę staraliśmy się prawie półtora roku i ciąża zakończyła się w 9 tygodniu). Cieszymy się, że trafiliśmy w dobre ręce i dziękujemy za pomoc, indywidualne podejście, zaangażowanie, każde wyjaśnienie i wsparcie! Za dwa tygodnie planowy termin porodu - czekamy szczęśliwie na nasze maleństwo <3

Witam wszystkich czytających opinie o dr sałata Leczę się u doktora wraz z partnerem na niepłodność. Po kilku miesiącach wizyt oraz po przeanalizowaniu wyników badań pan dr sałata zdiagnozował u nas choroby. Które uniemożliwiały nam zajście w ciążę. Bo zajście w ciążę to nie tylko problem jednej ze stron. Owszem dr ma swoje podejście do pacjentów dla jednych może wydawać się dziwne ale to nie wszystko. Wg naszej opinii o. Dr jest człowiekiem z wielką wiedzą,której wielu lekarzom tej specjalności brakuje. Proszę uwierzyć byłam u kilkudziesięciu z najlepszych szpitali warszawskich. Nikt nie wykazał się takimi umiejętnościami w czytaniu badań co p. Dr Ireneusz sałata. Pracuje również w ochronie zdrowia i wszystkie badania ,które zlecał p. Doktor były potrzebne i ukazały problem. Polecam pana doktora wraz z partnerem bo dla wielu mężczyzn problem niepłodności staje się problemem wstydliwym. Polecam.

Ja również nie wierze w to co czytam! Dr Salata to najlepszy i najwspanialszy doktor pod słońcem.! Leczyliśmy się z mężem w wielu klinikach i już straciłam wiarę w to, że kiedykolwiek będę mamą. Przez zwykły przypadek trafiłam właśnie do doktora. Zlecił masę badań i znów nadzieja wróciła! To ze ma żarty- każdy je ma... wiec drogie Panie oszczędźcie sobie tych nie uprzejmości! Moja zdanie jest jedno - jeśli pragniesz dziecka to nie przeliczasz ile wydasz na wizyty czy badania. Serdecznie z całego serca polecam! Najlepszy i najwspanialszy!

Nie wierzę w to co czytam. Te wszystkie negatywny to chyba zakompleksione damule które wiedzą lepiej. W 100% polecam. Tylko trzeba słuchać i zaufać. Ogromna wiedza i doświadczenie.