dr n. med. Ireneusz Walaszek

Kilka miesięcy czekania na wizytę a potem rozmowa z doktorem, który nie dość że jest bardzo arogancki to jeszcze w niczym nie pomógł. Odradzam

Wspaniały i kompetentny chirurg, dzięki doktorowi mam sprawną rękę po skomplikowanym złamaniu (inni chirurdzy twierdzili, że z tym już nie da się nic zrobić), bardzo polecam

Przeszedłem zabieg.Wyrazy szacunku wobec profesjonalizmu . Bardzo dziękuję .Jestem pod wrażeniem i polecam.

Chciałabym bardzo podziękować Panu doktorowi z całego serca za wykonaną operację ręki mojemu mężowi który co prawda miał ją kilka dni temu ale jestem bardzo zaskoczona że mąż po takiej operacji czuje się świetnie niż po wcześniejszym zabiegu który miał robiony w zeszłym roku w innym szpitalu, oczywiście rączka jest dopiero świeża po przeszczepie i się dopiero goi ale Pan doktor zrobił kawał dobrej roboty za co jeszcze raz bardzo Panu dziękuję jest Pan cudownym człowiekiem i lekarzem z powołania.

Co do fachowości nie zdążyłam się przekonać, bo wizyta moja trwała aż 7 minut (prywatna oczywiście) Podejście do pacjenta bardzo oficjalne, bez jakiejkolwiek chęci do nawiązania opartej na zaufaniu relacji pacjent-lekarz. Generalnie 3 miesiące czekania na wizytę i totalna porażka.

Generalnie 3 miesiące czekania na wizytę i totalna porażka.

Jeden z najlepszych lekarzy jakiego spotkałem, jednak jeżeli ma przyjąć 40 chłopa w 3 godziny to wychodzi jak wychodzi... Taka publiczna słózba zdrowia.

Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu doktora Walaszka, jakości wizyty i człowieka jakiego miałem przyjemność spotkać. Przed wizytą był stres ale podejście Pana doktora do pacjenta sprawiło że wszystko odpuściło. Na samym początku doktor wychodzi do pacjenta, wita w drzwiach, podaję rękę i zaprasza do gabinetu - niespotykane u lekarzy. Po zamknięciu drzwi dr przeprowadza wywiad i cierpliwie słucha pacjenta. Następnie zapoznaje się z przeniesionymi wynikami badań i tłumaczy dokładnie co nam się przydarzyło i wyjaśnia co dalej z tym możemy zrobić, jakie są za i przeciw, jakie są rokowania. Na wszystkie zadane pytania odpowiada, pokazuje na ekranie co jest nie tak i w jaki sposób zamierza nam pomóc, co chce zrobić żeby nas wyleczyć i sprawić żeby ręka już nie bolała. Nie ma żadnego pośpiechu, lekarz sam zachęca do zadawania pytań i udziela wszelkich i zrozumiałych wyjaśnień. Pan doktor naprawdę chcę nam pomóc i czuć że głęboko w to wierzy przez to i ja poczułem że wszystko ułoży się pomyślnie. Wcześniej z moim problemem byłem u 3 lekarzy ortopedów: nr 1 - zalecił abym oszczędzal rękę i dał L4 na parę dni, nr 2 - trafił z diagnoza i w zasadzie tyle, nr 3 - zdiagnozował i powiedział że to jest ponad jego możliwości i odesłał do chirurga reki. Dr Walaszek zaptoponowal konkretne leczenie i będzie walczył o moją prawa dłoń, za parę miesięcy trudna operacja. Jednak czuje ze moje zdrowie jest we właściwych rękach, wiem to. Lekarz od trudnych przypadków, z którymi inni nawet nie chcą podjąć rękawic...

Pan Doktor musi sporo poprawcowac nad relacjami interpersonalnymi; jest opryskliwy...i jesli ma leczyć na NFZ traktuje pacjentów okropnie. Na co zresztą, specjalnie nie ma czasu...poświęca pacjentowi max 3 minuty. Bez zapisów, bez kartotek, bez zwolnień lekarskich (lepiej się upominac, bo sam nie ma czasu na takie dyrdymały). Moj wypis ze szpitala, został sporzadzony po kilku dniach od wyjścia (ze tez nikt nie zrobił jeszcze jakiegoś autytu w szpitalu). Przyszedł pocztą po tygodniu. Z błędami merytorycznymi,ale tez i jakby nie moim opisem zabiegu. Z korytarzowych rozmów z innymi pacjentami, wynikło, ze wszyscy byli tak traktowani i wszyscy dostali dziwne wypisy. Dziwne, bo bardziej minimalistycznych już się chyba nie dało zrobić. I zawsze wszystko ok, nawet jesli tak nie było. Ogólnie, jesli wizyta jest prywatna, to nawet Pan Doktor stara się jakoś wypaść....na NFZ dramat; umawia 20 osób na tę samą godzinę. Niech czekają! Inna sprawa, że przy 2-3 minutach, opóźnienia sięgają najwyżej 2 godzin....To jedyny lekarz jakiego znam...i nie chcę znac.

JESTEM POD MIŁYM WRAŻENIEM. PEŁEN PROFESJONALIZM. DELIKATNY I BARDZO GRZECZNY. POLECAM :-))

JESTEM POD MIŁYM WRAŻENIEM.
PEŁEN PROFESJONALIZM.
DELIKATNY I BARDZO GRZECZNY.
POLECAM :-))

Liczy się tylko kasa i czas Pana doktora. Nie traci Pan Walaszek czasu na zbędne rozmowy. Zabieg za zabiegem a to, że nie zawsze udanym nie ma znaczenia.