lekarz Irina Kowalska

Endokrynolog

Średnio polecam Panią doktor, wizyta trwała 10-15 minut, gdzie inne pacjentki siedziały po godzinie…po wynikach, które są średnie stwierdziła, ze jest wszytko w porządku, spadki cukru do 75 po glukozie/po posiłkach(zrobiona krzywa cukrowa) stwierdziła „taka moja uroda” nic więcej nie dodając, musiałam sama wypytywać co z tym zrobić… nawet nie zbadała mi tarczycy ręcznie, a usg nie wykonuje, po badaniach wykluczyła hashimoto, a w usg w Eskulapie wyszło prawdopodobnie hashimoto, także bardzo słabe podejście

Kompetentna lekarka. Polecam. Wyczerpująco objaśnia problem chorobowy, nie spieszy się, bazuje na wynikach.

Wspaniała lekarka, posiada ogromną wiedzę i doświadczenie a co najważniejsze widzę pozytywne rezultaty leczenia

BARDZO BARDZO DOBRy lekarz z ogromną symapstią i życzliwoscia dla pacjenta. POLECAM i pozdrawiam Pania profesor

Bardzo dobra lekarka.Dużo mi pomogła w rozpozaniu powiłkań w cukrzycy,a póżniej lecząc mnie.