dr n. med. Irina Kozicka

Moja opinia jest dość odmienna.Chodziliśmy z mężem na wizyty do kliniki w której przyjmowała pani doktor.Doktor Kozicka nie odnalazła przyczyny dwóch poronień i braku możności posiadania potomstwa.Leczyłam się u Pani doktor rok czasu jestem lżejsza o kilkadziesiąt tysięcy złotych.PROSZĘ WAS MONITORUJCIE POCZYNANIA PANI DOKTOR CHODZĄC NA KONSULTACJE DO INNYCH LEKARZY DLA POTWIERDZENIA DIAGNOZY!!!

Cudowny lekarz z powołania, ciepła, cierpliwa, delikatna a ci najważniejsze świetny specjalista. Lecze sie u Pani dr od 5lat i nigdyz własnej woli nie zmienie lekarza :) polecam z całego serca kobiecie w każdym wieku, nie tylko ciężarnym :)

Jestem wdzięczna bogu, że trafiłam na Panią doktor. Jest bardzo konkretna i rzeczowa ale zarazem pełna ciepła. Wspaniała kobieta i lekarz

Miła, ciepła, kompetentna, rzeczowa. Polecam każdej pacjentce tego lekarza:)

Miła, ciepła, kompetentna, rzeczowa. Polecam każdej pacjentce tego lekarza:)

doskonały specjalista, lekarz z powołania, wspaniała, ciepła osoba, anioł

doskonały specjalista, lekarz z powołania, wspaniała, ciepła osoba, anioł

Pani Doktor jest bardzo kompetentną, cierpliwą i ciepłą osobą. Nie bagatelizuje żadnych objawów, kieruje na wszystkie niebędne badania i dokładnie analizuje ich wyniki. Potrafi wesprzeć i pocieszyć spanikowaną pacjentkę :-)Dzięki niej córeczka urodziła się w terminie, mimo dużego zagrożenia porodem przedwczesnym. W końcu znalazłam lekarza, do którego chodzę z wielką przyjemnością i którego darzę pełnym zaufaniem.

Wspaniała lekarka. Mam nadzieję, że mój ginekolog na lata. Bardzo spokojna, rzeczowa i cierpliwa. Słucha pacjantek i dokładnie tłumaczy. Widać duże doświadczenie i szeroką wiedzę.

Wspaniała lekarka. Mam nadzieję, że mój ginekolog na lata. Bardzo spokojna, rzeczowa i cierpliwa. Słucha pacjantek i dokładnie tłumaczy. Widać duże doświadczenie i szeroką wiedzę.

Pani dr. Kozicka jest lekarzem,pod którego opieką powinna znaleźć się każda ciężarna pacjentka. Oprócz doskonałego doświadczenia medycznego, Pani doktor Kozicka jest osobą bardzo wyrozumiałą, sympatyczną i w przeciwieństwie do innych lekarzy,podchodzącą indywidualnie do każdego pacjenta. Gorąco polecam tego lekarza,każdej dziewczynie i kobiecie przerażonej wizją porodu :) Oby jak najwięcej było takich lekarzy jak Pani Kozicka. Jednym zdaniem : Właściwa osoba, na właściwym miejscu, lekarz z powołania. Przy okazji chciałabym podziękować Pani doktor za wykonanie czwartego cesarskiego cięcia,którego nikt inny nie chciał się podjąć...

super lekarz, prowadziła nas całą ciążę, delikatna taktowna, subtelna, a przy tym super specjalista :)

Pani Doktor wprowadza w gabinecie bardzo miła i życzliwą atmosferę, bardzo delikatnie i taktownie przeprowadza badanie i wszystko dokładnie tłumaczy. Lekarz z powołania. polecam!