Irmina Galon-Matejek

2,6
2,6

Co z tego ,że miała jak nie zna sie na tym co robi. Jestem przez jej usługi w plecy ponad 2 tysiące

Jezeli chodzi o osobowosc to naprawde super pani doktor.Zawsze mila sympatyczna ,delikatna .Jezeli chodzi o wykonanie to katastrofa,do dzisiaj mam ogromne problemy z proteza,oprocz protezy mam bardzo duze problemy ze zdrowiem poprzez zrobienie nie prawidlowo protezy.Cierpie na ogromny bol twarzy,zuchwy i kosci policzkowych.Opinia chirurga szczekowego proteza zle wykonana.Niestety sprawa juz niedlugo znajdzie final w sadzie.Zaplacilem ponad 10.000 zl za takie cierpienie co teraz przezywam chyba nikt by nie zaplacil nawet zlotowki.Nie polecam pani doktor chyba ze ktos chce pzezywac to co ja od pol roku przezywam.Przykra sprawa.Ps.i nie jestem pierwsza osoba ktora ma problemy po leczeniu u pani Irminy.

Nie polecam,leczyłem zęby u pani Irminy dość długo żeby się zorientować że P.Irmina bardzo słabo sobie radzi w stomatologii,po ostatnie wizycie zrezygnowałem z usług P.Irminy

Bardzo dobra Pani stomatolog !Prawdziwy fachowiec,bałem się leczyć zęby ,ale po wizycie u p.doktor strach to historia!

Totalna cierpliwość i ujmujący sposób leczenia dzieci. Dr przykłada się do każdego ząbka i cierpliwie, bezboleśnie leczy dzieci i dorosłych.