Irmina Kuchar

Pani doktor stwierdziła na jednej wizycie: 9 zębów od razu do leczenia. Później odwiedziłam 3 dentystów i każdy niezależnie stwierdzał że zęby są w dobrym stanie i takie mogą pozostać długo. Do tego pani doktor jest dosyć nieuprzejma, a na informację że się przyjmuje takie a takie suplementy reaguje opryskliwie wypytując: "a na co pani to łyka"? Omijać szerokim łukiem.

Omijać szerokim łukiem.

Odwiedziłam wielu lekarzy stomatologów, jeden bardziej lub mniej kompetentny, u Pani Irminy Kuchar uratowałam zęby, które w ocenie innych były nie do uratowania, zaczęłam leczyć resztę, prawdziwe dzieło sztuki, nie dość, że leczy to jeszcze robi to estetycznie. Jest bardzo punktualna, nigdy nie czekałam w poczekalni, kontaktowa i uprzejma. W poczekalni rzucają się w oczy dyplomy i certyfikaty z ukończonych kursów, jest więc na czasie z różnymi możliwościami wykańczania zębów, niż tylko standardowa plomba. Zdecydowanie polecam, ja już w końcu odnalazłam swojego lekarza dentystę.

Bardzo miła i KOMPETENTNA (co sie zdarza niezwykle rzadko...) obsluga. Pani doktor to prawdziwa artstka, to co zrobila z moimi zebami... Pelny szacunek! Goraco polecam!

Zupełnie bezbolesny zabieg, plombowanie i usuwanie kamienia. Szybko, sprawnie, Pani doktor umawia na godzinę i się nie spóźnia - max 3 minuty w poczekalni. Generalnie jestem bardzo zadowolona. Ewa

P. stomatolog podjęła się leczenia pękniętego zęba (było wykonane jego zdjęcie RTG), po czym usunęła jego połowę i powiedziała, że nie ona już nic nie poradzi. Nie wyrywa zębów i odsyła do znajomego chirurga gdzie terminy i tak jest odległy. "Radź sobie sam człowieku."