Irmina Tworek

Pani Dr Irmina Tworek wyżywa się i wyładowuje swoje frustracje nie tylko na pacjentach, ale również na współpracownikach, czego byłam bezpośrednim świadkiem. Mam wrażenie, że wyładowuje się zwłaszcza na osobach młodych, a na pewno młodszych od niej i celowo pozbywa się w ten sposób pacjentów. Kilka lat temu byłam bardzo chora, nie mogłam się swobodnie poruszać, ledwo dotarłam do przychodni (koleżanka musiała mi pomóc tam dotrzeć, bo sama nie byłam w stanie). Pani w rejestracji powiedziała, że muszę poprosić Panią dr o przyjęcie pomimo braku wcześniejszej rejestracji (jak wiadomo w przychodni na Borowskiej trzeba się rejestrować z około tygodniowym wyprzedzeniem). Tak tez zrobiłam. Na korytarzu było pusto, jak nigdy, Pani dr nie miała też żadnego pacjenta w gabinecie. Niestety Pani dr nawrzeszczała na mnie i wyrzuciła mnie z hukiem. Po tej sytuacji poprosiłam o zmianę internisty i czym prędzej się przepisałam do innego lekarza pierwszego kontaktu. Niestety ponownie musiałam do niej wrócić kiedy mój lekarz był na urlopie i wszyscy nieszczęśnicy trafili do dr Tworek, która na nieszczęście nie była w humorze. Najpierw na mnie nawrzeszczała, czego się spodziewałam, potem nawrzeszczała (bez powodu) na Panią z rejestracji, która przyniosła karty pacjentów, a na koniec mnie ukarała, każąc czekać na przyjęcie ok. 2,5 - 3 godzin (na pogotowiu czekałam dużo krócej), po czym poinformowała mnie z uśmiechem na twarzy, że nie widzi podstaw do wystawienia i tu uwaga krótkiego zwolnienia (1-2 dni) po wypadku jakiemu uległam nie z mojej winy. Podsumowując, lekarz powinien wykazać choć odrobinę empatii w stosunku do pacjenta, której Pani dr kompletnie brak. Pani dr nie powinna pracować z ludźmi, jej zachowanie jest co najmniej nie na miejscu i zupełnie nieprofesjonalne. Nie polecam, a nawet zdecydowanie odradzam lekarza internistę, Panią Dr Irminę Tworek.

Mająca czas dla pacjenta, kompetentna, rzeczowa, tłumaczy dokładnie co trzeba, z sercem zajęła się starym pacjentem. Takich lekarzy już nie ma- to jest najcudowniejszy lekarz jakiego poznałam.

Bardzo kompetentna, empatyczna, uczynna, niestety wypisuje mało czytelne recepty (problemy w aptekach).