dr n. med. Ismail-zade Fikret

Internista

Wspanialy lekarz. Pomogl mi w zrozumieniu xhoroby nerwicy, ma duza wiedze i jest uprzejmy i poswieca duzo czasu.polecam

Zdolny, miły człowiek z dużą wiedzą. Według mnie to dobry lekarz. Nie bedę się powtarzał i papugował poprzednich wpisow, wiec się podpisuje pod nimi. Godny polecenia.

Od wielu lat korzystam z jego opieki, w zasadzie jest dla mnie lekarzem pierwszego kontaktu, ma duże doświadczenie, i zawsze pomaga, czasem nawet gdy się po prostu nie da się nagle wyzdrowieć (mam 56 lat i trochę dolegliwości) pomaga cierpliwie i zawsze wyprowadził mnie do stanu zdrowia. Leczył także przez moich rodziców.

Pan Fikret dokonał cudu!Wyleczył mnie z protruzji kręgosłupa, z którą inni lekarze, ortopedzi i "specjaliści" nie umieli sobie poradzić. To doskonały lekarz i przemiły człowiek!

wspanialy lekarz ,uratowal mojego syna akupunktura,mi pomogl w wielu dolegliwosciach

Wciąż poszukujesz "Internista Poznań"?

Uniwersytecka Przychodnia Lekarsko-Stomatologiczna UNIMEDYK
al. Niepodległości 26