dr n. med. Ismail-zade Fikret

Do tego lekarza trafiłem 40 lat temu. Praktycznie nie chodziłem. Ból kręgosłupa był niesamowity. Choroby nie rozpoznano wtedy. Później okazało się, że było to ZZSK. Klinika Leczenia Bólu w szpitalu ortopedycznym w Poznaniu była dla mnie ostatnią nadzieją. Na zabieg zostałem zaniesiony, bo chodzić nie mogłem. Do domu wróciłem samodzielnie. Zabiegi kontynuowałem przez prawie 2 lata. Do dzisiaj choroba prawie nie postąpiła. Została zahamowana. Czy zabiegami akupunktury dr. Ismaila? Może. Faktem jest, że od 40 lat nie miałem rzutu choroby. Normalnie chodzę, choć trochę boli, ale w moim wieku (65) życzę każdemu tylko takich dolegliwości. Uważam, że to efekt zabiegów Pana Doktora. Dobrze, że jeszcze leczy i pomaga ludziom.

Wspanialy lekarz. Pomogl mi w zrozumieniu xhoroby nerwicy, ma duza wiedze i jest uprzejmy i poswieca duzo czasu.polecam

Zdolny, miły człowiek z dużą wiedzą. Według mnie to dobry lekarz. Nie bedę się powtarzał i papugował poprzednich wpisow, wiec się podpisuje pod nimi. Godny polecenia.

Od wielu lat korzystam z jego opieki, w zasadzie jest dla mnie lekarzem pierwszego kontaktu, ma duże doświadczenie, i zawsze pomaga, czasem nawet gdy się po prostu nie da się nagle wyzdrowieć (mam 56 lat i trochę dolegliwości) pomaga cierpliwie i zawsze wyprowadził mnie do stanu zdrowia. Leczył także przez moich rodziców.

Pan Fikret dokonał cudu!Wyleczył mnie z protruzji kręgosłupa, z którą inni lekarze, ortopedzi i "specjaliści" nie umieli sobie poradzić. To doskonały lekarz i przemiły człowiek!

wspanialy lekarz ,uratowal mojego syna akupunktura,mi pomogl w wielu dolegliwosciach

Wspaniały człowiek , który podchodzi do pacjenta bardzo indywidualnie

Wspaniały człowiek , który podchodzi do pacjenta bardzo indywidualnie