lekarz Issa Traore

Ja jestem bardzo zadowolona z współpracy z dr Traore, odkąd pierwszy raz do niego poszłam, jest moim ginekologiem, którego już nie zmieniam i nie zamierzam. Jest bardzo kompetentny, pilnuje terminów wszystkich badań i sam o nich przypomina, omawia wyniki i kontroluje czy wszystko jest w porządku. Poza tym jest bardzo miły i delikatny, moim zdaniem godny polecenia.

Wystrzegajcie się tego "lekarza"!!!! Pracując jeszcze w szpitalu na Karowej przeprowadzał zabiegi usunięcia martwego płodu i zarówno u mnie, jak i u drugiej dziewczyny doprowadził do silnego stanu zapalnego graniczącego z SEPSA. Okazało się, że nie wyczyścił prawie wcale jamy macicy, pogmerał, pogmerał i zostawił... Doprowadził tym samym do ogromnych kłopotów zdrowotnych zarówno mnie, jak i tę drugą dziewczynę. Obie trafiłyśmy z krwotokami i niebotycznymi gorączkami do "poprawki". Nie musze chyba mówić, co czuje kobieta oczekująca na dziecko, a musząca dwukrotnie poddawać się zabiegowi usunięcia jednej i tej samej ciąży... Do tego straszne ilości antybiotyków, ryzyko, że już się drugi raz nie uda... Z informacji od innych pacjentek - po tym incydencie ten pan był odsunięty od zabiegów.

Witam, Pan doktor Issa jest moim lekarzem prowadzącym i niestety muszę napisać, że zawiodłam się na tym lekarzu:( Piszę tę komentarz nie po jednej wizycie lecz po prawie całym cyklu wizyt w czasie ciąży. Długo wybierałam odpowiedniego lekarza prowadzącego i na korzyść Traore przeważyła uprzejmość (możliwe że to zbyt błahe ale znaczące w porównaniu z innymi lekarzami). Niestety na dłuższą metę uprzejmość nie wystarcza. Może podam kilka konkretów przestrzegających przed tym lekarzem: 1. lekarz dość mało kompetenty, ponieważ przy każdej wizycie czyta z listy jakie badania powinnam zrobić w tym ...

Witam,
Pan doktor Issa jest moim lekarzem prowadzącym i niestety muszę napisać, że zawiodłam się na tym lekarzu:( Piszę tę komentarz nie po jednej wizycie lecz po prawie całym cyklu wizyt w czasie ciąży. Długo wybierałam odpowiedniego lekarza prowadzącego i na korzyść Traore przeważyła uprzejmość (możliwe że to zbyt błahe ale znaczące w porównaniu z innymi lekarzami). Niestety na dłuższą metę uprzejmość nie wystarcza. Może podam kilka konkretów przestrzegających przed tym lekarzem: 1. lekarz dość mało kompetenty, ponieważ przy każdej wizycie czyta z listy jakie badania powinnam zrobić w tym czasie, nie dostosowując ich konkretnie do pacjentki; 2. słabo studiując wyniki badań doktor po wszystkich wynikach moczu nie zauważył rozwijającej się kamicy nerkowej co doprowadziło w dziewiątym miesiącu ciąży do krwiomoczu i kolki nerkowej (hospitalizacja szpitalna) (choć już raz w 8miesiącu byłam u niego na wizycie z powodu jednego krwiomoczu na co lekarz stwierdził że to nic takiego); 3. pomimo skrócenia szyjki macicy (czyli groźby przedwczesnego porodu) doktor z pobraniem posiewu z kanału szyjki macicy zwlekał aż w końcu w 38 tygodniu ciąży pobrali mi go w szpitalu; 4. jedna z najgorszych wad doktora to niedostępność wizyt, jako lekarz prowadzący nie mogłam liczyć na wizyty w razie nagłej potrzeby, a już o numer telefonu czy wizyty bez kolejki tak jak u innych lekarzy prowadzących mogłam pomarzyć, wizyty raz w miesiący nawet pod koniec ciąży i przy groźbie przedwczesnego porodu; 5. no i cierpliwość moją zakończyła ostatnia moja niedoszła wizyta u doktora, na którą nie wyraził zgody. W czasie hospitalizacji ominęła mnie wizyta w 37 tygodniu ciąży i po wyjściu musiałam zgłosić się do niego na kontrolę, ale przede wszystkim po przedłużenie zwolnienia lekarskiego z pracy, przy pytaniu czy doktor przyjmie mnie ponieważ nie ma wolnego terminu i już nie koniecznie na wizytę ale jedynie po wypisanie zwolnienia- doktor kilka razy (pomimo moich próśb) powiedział, że on nie ma czasu- w tym czasie zdążyłby już dawno wypisać tą karteczkę ze zwolnieniem. Zupełnie tego się nie spodziewałam i całkowicie zawiodłam się na nim. Pani położna, która była świadkiem tego zdarzenia zlitowała się i sama zaproponowała mi wizytę u innego lekarza bez kolejki na "jej odpowiedzialność". Już na koniec dodam, że przy pewnej wizycie doktor był dość niezadowolony, i pytał się położnej dlaczego on dziś ma tak dużo ciężarnych kobiet na wizytach- to było dość przykre:/ Także podsumowując, zdecydowanie odradzam wizyt u tego lekarza, gdy nie ma komplikacji to wizyty są dość miłe i szybkie (jeśli komuś na tym zależy), jednak jeśli komuś zależy na kompetencji i dobrej diagnozie (a nie piszę tego jedynie po jednej lub kilku wizytach) to radzę poszukać innego lekarza i piszę to dla przestrogi.

Potwierdzam powyższe opinie o tym lekarzu i polecam go innym kobietom.Jestem zadowolona z wizyt u niego.

Witam, bardzo przyjemny lekarz - godny polecenia! Nie trzeba go prosić o skierowanie na bdania np. do poradni chorób sutka czy usg, gdyż zleca je sam z siebie! Jestem bardzo zadowolona z wizyty u dr Traore.

Witam,

Pan Traore to lekarz,którego poleciłabym każdej kobiecie. Miły,kompetentny, uprzejmy i przede wszystkim wyrozumiały, Nie boi sie odpowiadać na pytania,wszystko dokladnie tłumaczy. Widać,że jest zainteresowany tym po co pacjentka do niego przychodzi i z jakim problemem. Bylam u niego na wizycie i jestem bardzo zadowolona w jaki sposób ze mna rozmawial,jak mnie traktował i jakie ma podejscie swojego zawodu. Z mojej pesrpektywy wizyta byla jedna z mniej krepujacych a pan Traore nie potraktował mnie jak NASZ polski lekarz "jak na taśmie". Polecam jak najbardziej:)