lekarz Iwona Adamczyk-Wojaczek

Pulmonolog, Pediatra

Bardzo dobry lekarz, intuicje to ma niesamowita.. Nie wiem kto bedzie leczyl moje dzieci, jak doktor Adamczykowa pojdzie na emeryture... oby jak najdluzej pracowala w poradni;-)))

Swietny lekarz, tzw."starej daty" - nie tak jak teraz "mlodzi wazni panstwo lekarze", co patrza tylko by kilkanascie tysiecy zgarnac, a sie nie narobic.. Z synkiem i córa od lat przyezdzamy do pani doktor, jak ona jest na urlopie, to stres jechac do innych, 2x tak mielismy, ze pani doktor Adamczykowa miala urlop i musielismy z dziecmi podjechac do innego lekarza, raz do poradni, drugi raz prywatnie i kiepsko się to skonczylo:( Doktor Adamczyk jeszcze nas nie zawiodla w leczeniu dzieciakow, polecam ją bez dwoch zdan

Lekarka zna się na "fachu", podany przez nią antybiotyk uratował moje dziecko, które przez 2 tyg.miało bardzo wysoką temperaturę i dusiło się - byłam wcześniej u trzech innych lekarzy, którzy odsyłali mnie mówiąc, że to zwykłe przeziębienie i "kaszelek", okazało się to ciężkim zapaleniem oskrzeli. Dziękuję z serca! Maria z Anusią

Maria z Anusią

Tak jak siostra, chodzę do doktor Adamczykowej z dziećmi, mam 3-letnie blizniaki. Jestem bardzo zadowolona z doktorki, absolutnie nie podzielam negatywnych opinii na jej temat, bo zawsze i siostra, i ja miałysmy bardzo pozytywne doswiadczenia z leczeniem dzieci u niej

Polecam serdecznie panią doktor Adamczyk-Wojaczek, ma fenomenalną intuicję, a moja corka nie boi sie chodzic do lekarza dzieki niej. Trafne diagnozy w 100%, dobra atmosfera dla dziecka. Jestem zadowolona bardzo.

Nie mogę złego słowa powiedzieć o tej lekarce, ufam jej "w ciemno", zarówno moje córki, jak i synów zawsze traktowała bardzo dobrze, uprzejmie, podchodziłafachowo, cierpliwie tłumacząc każdą chorobę czy przypadłość. To lekarz, który rozwiewa wątpliwości rodzica, uspokaja. Leczenie zawsze było szybkie i skuteczne. Jeszcze się nie pomyliła ta pani doktor w diagnozie, a jesteśmy jej pacjentami od dobrych kilkunastu lat

Lekarz na medal. Pani Doktor Adamczyk uratowała życie mojej córci. Chodzę tylko do niej. Intuicja, fachowość, trafne diagnozy. Polecam ją z całego serca!

Bardzo nieodpowiedzialna kobieta, nie rozpoznaje prawidłowo choroby, podaje antybiotyk na wszystko, nawet na to na co nie powinno się go podawać. Dziecko musiało przeleżeć dwa tygodnie w szpitalu rejonowym, potem w wojewódzkim. Ledwo uszło z życiem. A Pani doktor haotyczna, nie słucha rodzica, bada szybko, bez skupienia. Nie polecam, nie nie - nigdy więcej.

Pani doktor Adamczyk jest bardzo profesjonalna, przy czym umie normalnie porozmawiać z rodzicem. Leczę u niej dzieci od lat, i nawet nie myślę o zmianie lekarza.

A ja byłam bardzo zadowolona z usług tej pani doktor. Miła do dzieci, fachowa, leczę u niej dzieci od lat, szczerze polecam.