lekarz Iwona Bakalarz

Pani doktor jest osobą bardzo niezorganizowaną, umawia zbyt wielu pacjentów na przemian chore dzieci z dziećmi do szczepień. Rodzi to godzinowe oczekiwania w kolejce wynikły z tego stres i pośpiech powoduje niewłaściwe diagnozowanie. Pierwsze dobre wrażenie szybko pryska gdy chce się zadać dodatkowe pytania w trosce o własne dziecko. Mam wrażenie że chęć zysku przesłania to co najważniejsze, człowieka.... Nie polecam.

Bardzo dobry lekarz. Zna się na swojej profesji idealnie. Do tego bardzo miła i wszystko dokładnie tłumaczy. Szczerze polecam.

Bardzo dobry lekarz, szczerze polecam!!! Fachowe podejście, a dodatkowo moja córka bardzo Panią Doktor lubi :)

Bardzo dobry lekarz, fachowo miła i przyjemna.

Bardzo dobry lekarz, fachowo miła i przyjemna.

Pani Doktor jest wspaniałym specjalistą, polecam wszystkim niezdecydowanym co do wyboru lekarza dla swoich pociech.

Nie poleciłabym tego lekarza Najgorszemu wrogowi!!!!

Nie poleciłabym tego lekarza Najgorszemu wrogowi!!!!

Pani Doktor Bakalarz jest pediatrą mojej malutkiej córeczki. Ma do niej wspaniałe podejście. Na początku bardzo się bałam, bo to moje pierwsze dziecko, ale myślę, że dokonałam dobrego wyboru. Myślę, że moje maleństwo jest pod dobrą opieką.

Polecam Panią Doktor. Zawsze można liczyć na pomoc. Ma dobre relacje z dziećmi. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.

Wspaniały lekarz i człowiek. Trudno w dzisiejszych czasach spotkać kogoś takiego jak Pani Doktor Bakalarz. Polecam wszystkim niezdecydowanym rodzicom

Bardzo miła Pani doktor. Mój wnuk jest przeszczęśliwy i nie płacze w trakcie badania. Uważam, że jest pod dobrą opieką. Polecam