Iwona Bańska

Endokrynolog

Mam zaufanie do doktor Bańskiej.Godna polecenia.kompetentna ,miła.Leczę sie juz u tej Pani 6 lat.dokładnie zbada wysłucha doradzi.Ja chodzę do P,Bańskiej w Płocku

Bardzo miła Pani doktor, rzeczowo tłumaczy chorobę i metodę leczenia. Polecam wszystkim.

Bardzo miła,Pani dr.Poświęca dużo czasu pacjętowi,jest uprzejma i kompetętna.Polecam wszystkim znajomym.

Bardzo fajna pani doktor !!! Bardzo pomocna miła !!! Bardzo lubię do niej chodzic !!! polecam wszytskim niezdecydowanym

bez zastrzeżeń, fachowe podejście do pacjenta

bez zastrzeżeń, fachowe podejście do pacjenta

Bardzo miła,rzeczowa Pani,która chce i potrafi pomóc choremu.

Bardzo miła,rzeczowa Pani,która chce i potrafi pomóc choremu.

Bardzo uprzejma Pani Doktor. Widać, że jest na bieżąco ze wszystkimi nowościami w medycynie, dokładnie dopasowuje lek do chorego. Klasa sama w sobie - wizyta u tej Pani Doktor nie jest tak stresująca jak u innych. Polecam, szczególnie tym chorym, którzy nie znaleźli do tej pory lekarza, którego terapia im pomogła.

Wspaniały lekarz! Dusza człowiek.Zawsze pogodna,umie słuchać,nie patrzy na zegarek.Intresuje Ją wszystko,co dotyczy zdrowia pacjenta.Naprawdę potrafi pomóc,dzięki Niej uniknęłam operacji.Polecam wszystkim wizytę - ul.Rzgowska 13 (blisko Placu Niepodlegległości).Jestem pod Jej opieką od 2001 roku.Początkowo chodziłam na wizyty co 3 m-ce,póżniej co 4-5,a teraz co pół roku.