dr n. med. Iwona Beń-Skowronek

Endokrynolog dziecięcy

Nie polecam po wejściu do gabinetu rozkazuje i jest nie miła.Najgorszy lekarz na terenie Lublina.Stanowczo odradzam

Pani doktor za bardzo rozkazuje.Rozkazała mojemu dziecku rozebrać się do naga żeby popatrzeć na sylwetę na cechy męskie przez pół minuty.Drugi lekarz był bardziej zaangażowany w wizytę,nie polecam tego doktora.Rodzic

Pani doktor Skowronek leczy moją córkę z powodu niedoczynności tarczycy od urodzenia. Zawsze interesuje się rozwojem dziecka, zbiera jego rysunki, dokładnie bada w gabinecie. Mała lubi te wizyty ( chociaż trzeba długo czekać w DSK). Córka dobrze uczy się w szkole chociaż na początku bałam się, że będzie upośledzona.

Pani Beń-Skowronek bardzo pomogła mi i mojej córce. Doceniam jej spokój, kompetencje i olbrzymią chęć pomocy. Pani doktor skierowała nas na obszerne, dokładne badania po których postawiła odpowiednia diagnozę i ścieżkę leczenia . Od dwóch lat córka jest od jej kontrolą i dzięki niej wszytskie hormony są w normie :) Zaznaczam też jej pozytywny i pełen uwagi stosunek do dzieci - moja córki twierdzi, ze to jej ulubiona pani doktor.

moim zdaniem nie jest sumiennym lekarzem.byłam u tego lekarza 2 razy i nic się nie dowiedziałam o stanie zdrowia mojego dziecka.

Bardzo miła, kompetentna starająca się pomóc. Polecam.

Bardzo miła, kompetentna starająca się pomóc. Polecam.

Uważam dr Skowronek za bardzo dobrego specjalistę. Naprawdę wiele nam pomogła.

Uważam dr Skowronek za bardzo dobrego specjalistę. Naprawdę wiele nam pomogła.

Bardzo lubię panią Skowronek miła uprzejma robi wiele badań zawsze do chodzi do choroby dziecka.

Lekarz w pełni zasługujący na zaufanie.

Lekarz w pełni zasługujący na zaufanie.

Bardzo dobry lekarz, godny polecenia. Rodzic.

Bardzo dobry lekarz, godny polecenia. Rodzic.