lekarz Iwona Dżugan

Neurolog dziecięcy

1,8
1,8
1,7

Dramat! Arogancka i chamska ! Córka po kilku dniach uciążliwego bólu głowy trafiła do szpitala , szereg badań. m.in wizyta u Pani dr. I tu stwierdzenie „ to z bólem głowy idzie się do szpitala? „ „jeśli ibuprom i Apap nie pomagają trzeba sięgnąć po mocniejsze leki” - zapytałam, ze może warto znaleźć przyczynę a nie tylko uśmierzać ból. Podczas wizyty odebrała trzy prywatne telefony i umówiła wizyty. Szkoda czasu i nerwów.

Bardzo źle, że takie osoby pracują z dziećmi. Zmarnowane skierowanie do specjalisty, arogancją szkodzi przede wszystkim małym pacjentom.

Brak słów.Pierwszy raz spotkałam taką osobę,bez kultury,taktu i grama empatii, arogancką a wręcz chamską.Przerost formy nad treścią i totalna żenada.Trafiłam trochę przypadkiem skuszona krótkim terminem,teraz już wiem dlaczego brak jej pacjentów. Szczerze odradzam wizytę,lepiej poczekać w innej placówce.Te pozytywne opinie to chyba sama sobie pisze.

Zdecydowanie nie polecam. Chamska, arogancka, bezczelna, nieuprzejma. Zero szacunku do pacjenta. Traktuje rodziców jak gdyby byli upośledzeni umysłowo.

Pani doktor nie "zauwazyla" problemow z napieciem miesniowym u mojego dziecka przez co niepotrzebnie zmarnowalismy miesiac gdzie dziecko mogloby juz cwiczyc, na zadane pytania zdawkowe odpowiedzi, zakonczone "nie wiem", no to kto ma wiedziec jak pytanie dotyczylo jej specjalizji?

Ta pani doktor jest bezczelna. Nie widzialam jeszcze takiego zachowania. Nie przyjela mi dziecka rocznego poniewaz maja taki balagan w papierach ze w glowie sie nie miesci. Po pierwsze widzac mloda matke mowi przez TY po czym kazala mi wyjsc z gabinetu bo twierdzila ze dziecko nie bylo zarejstrowane taki to wlasnie maja porzadek w papierach. Przy innych pacjentach mnie obrazala . Brak jakich kolwiek manier. Nie polecam. Najgorsza jaka moze byc. Pracuje chyba za kare . Powinna sie leczyc a nie leczyc dzieci.

Nie polecam pani doktor jest nieuprzejma wykonuje swój zawód jak za kare , jest arogancka , nie okazuje żadnego zainteresowania na pierwszej wizycie mówi co innego i na kolejnej znowu coś innego . Po prostu brak słów na takiego lekarza jak pani Iwona

nie polecam bylam i powiedziala ze z dzieckiem wszystko dobrze .pojechalam dzo rzeszowa do doktor wontróbskiej i odrazu dostalam skierowanie na cwiczenia .

zdecydowanie nie polecam tego lekarza ! Opryskliwy, nieuprzejmy, niezainteresowany wywiadem o chorobie, odpowiada zdawkowo na pytania.

Nie rozumiem poniższych komentarzy...Pani doktor Dżugan to solidny, uprzejmy,kompetentny lekarz. Podczas wizyt wyraża duże zainteresowanie pacjentem oraz stara sie rozwiązać zaistnialy problem. Bardzo polecam Panią Doktor.