lekarz Iwona Flak

Pulmonolog, Pediatra

Chodzę do Pani doktor od dziecka, obecnie mam 22 lata ( Pani dr to pediatra) ale nie wyobrażam sobie innego lekarza, dlatego poprosiłam p. doktor aby nadal mnie przyjmowała. Jest bardzo kompetentna, taką diagnozę, jaką postawi - wszytsko się sprawdza i nie trzeba nie wiadomo ile się leczyć, jak to bywa niestety u niektóryc lekarzy, którzy nie trafiają. BArdzooo polecam!

Znakomity specjalista i lekarz z powołania. Zawsze stawiała moim dzieciom trafne diagnozy. Zanim trafiłam do Pani Iwony, zjeździłam mnóstwo lekarzy i każdy tylko leczył dzieci antybiotykami...żadnemu nie przyszło do głowy, że ciągłe i przewlekłe przeziębienia to efekt uboczny alergii...dopiero Pani Iwona zmieniła metodę leczenia i to z rewelacyjnym skutkiem! Teraz jeden syn jest już pełnoletni, drugi skończył 14 lat i do lekarza chodzimy bardzo sporadycznie...polecam każdej mamie tego lekarza!

super kobieta naprawde polecam stawia zawsze dobra diagnoze

super kobieta naprawde polecam stawia zawsze dobra diagnoze

Stawia trafne diagnozy, miła, dokładna, można jej powierzyc własne dziecko bez strachu. Polecam !

To najwspanialsza lekarka jaką spatkałam.

To najwspanialsza lekarka jaką spatkałam.

Wciąż poszukujesz "Pulmonolog Sosnowiec"?

Adam Gorczyca

Neurolog dziecięcy