lekarz Iwona Flak

Pulmonolog, Pediatra

Chodzę do Pani doktor od dziecka, obecnie mam 22 lata ( Pani dr to pediatra) ale nie wyobrażam sobie innego lekarza, dlatego poprosiłam p. doktor aby nadal mnie przyjmowała. Jest bardzo kompetentna, taką diagnozę, jaką postawi - wszytsko się sprawdza i nie trzeba nie wiadomo ile się leczyć, jak to bywa niestety u niektóryc lekarzy, którzy nie trafiają. BArdzooo polecam!

Znakomity specjalista i lekarz z powołania. Zawsze stawiała moim dzieciom trafne diagnozy. Zanim trafiłam do Pani Iwony, zjeździłam mnóstwo lekarzy i każdy tylko leczył dzieci antybiotykami...żadnemu nie przyszło do głowy, że ciągłe i przewlekłe przeziębienia to efekt uboczny alergii...dopiero Pani Iwona zmieniła metodę leczenia i to z rewelacyjnym skutkiem! Teraz jeden syn jest już pełnoletni, drugi skończył 14 lat i do lekarza chodzimy bardzo sporadycznie...polecam każdej mamie tego lekarza!

super kobieta naprawde polecam stawia zawsze dobra diagnoze

super kobieta naprawde polecam stawia zawsze dobra diagnoze

Stawia trafne diagnozy, miła, dokładna, można jej powierzyc własne dziecko bez strachu. Polecam !

To najwspanialsza lekarka jaką spatkałam.

To najwspanialsza lekarka jaką spatkałam.

Jeden z najlepszych lekarzy jakich znam; ma świetne podejście do dziecka, jest miła i bardzo kompetentna i rzeczowa. Polecam wszystkim mamom szukającym trafnej diagnozy

jest najlepszym lekarzem lecze dzieci od pietnastu lat u pani doktor zawsze doradzi i wyda najlepsze leczenie jest godna zaufania nawet moja najmlodsza corka martynka lubi do pani jwonki chodzic aq mojego synka wyleczyla z zapalenia pluc 6 tygodniowego jest najlepsza . pacjentka

REWELACYJNE PODEJŚCIE DO DZIECKA - TO PRZECIEŻ DZIECKO JEST PACJENTEM :) JAK TYLKO MOŻNA STOSUJE INNE METODY (BAŃKI, INHALACJE SOLĄ FIZJOLOGICZNĄ, LECZENIE KLIMATYCZNE ITD)A NIE ANTYBIOTYKI - TO JUŻ OSTATECZNOŚĆ. ZAWSZE MA OGLĄD OGÓLNY NA CHOROBĘ DZIECKA - NIE SZUKA PRZYCZYNY W TYM CO BYŁO 2 DNI TEMU JEŚLI DZIECKO PRZEWLEKLE CHORUJE. ZAWSZE DOKŁADNIE OPISUJE METODYKĘ LECZENIA, PO CO, ILE, I DLACZEGO TAK. NIE ZDARZYŁO MI SIĘ WYJŚĆ Z GABINETU Z JAKIMŚ NIEDOSYTEM INFORMACJI. ZAWSZE MOŻNA SIĘ O COŚ ZAPYTAĆ PANI DOKTOR DORADZI NP. CZY MOŻNA ZAPISAĆ DZIECKO NA DANY TYP ZAJĘĆ DODATKOWYCH I Z CZYM TO SIĘ MOŻE WIĄZAĆ. PANI DOKTOR SAMA TEŻ SUGERUJE RÓŻNE RZECZY SAMA, ZNAJĄC DZIECKO I JEGO SCHORZENIA. CHODZĘ DO GABINETU PUBLICZNEGO. MOJE DZIECKO BARDZO LUBI PANIĄ DOKTOR - A TO PRZECIEŻ NAJWAŻNIEJSZE. SZCZERZE WSZYSTKIM POLECAM, PANIĄ DOKTOR POZDRAWIAM

Najlepsza Lekarka dla moich dzieci! Polecam z całego serca!

Najlepsza Lekarka dla moich dzieci! Polecam z całego serca!

Miła, i fajna lekarka, nie daje antybiotyków bez potrzeby, polecam.

Miła, i fajna lekarka, nie daje antybiotyków bez potrzeby, polecam.