lekarz Iwona Gadt-Chabałowska

Neurolog

Pani Doktor poprowadziła bardzo skutecznie moje leczenie. Po wielu wizytach u różnych neurologów, kiedy moja choroba postępowała, pani doktor bardzo trafnie i bez owijania w bawełnę zasugerowała podczas pierwszej wizyty proste badania krwi i „kondycji” organizmu oraz zaplanowała leczenie. Dzięki Pani Doktor mogłam podjąć skuteczną terapię i w końcu zajść w upragniona ciążę i urodzić zdrowe dziecko. Dziekuję.

Dziekuję.

Bardzo niemiła I nieuprzejma kobieta.Jako lekarz nie ma wogóle podejścia do pacjenta.A jeśli człowiek się spóźni choćby minutę na wizytę to oburzenie jakby świat miał się skończyć.NIE POLECAM.

Lecze się u Pani Doktor od 1990 roku w różnych przychodniach Zawsze bardzo mi pomogła niezależnie od tego była to wizyta na NFZ czy prywatna

Lecze się u Pani Doktor od 1990 roku w różnych przychodniach
Zawsze bardzo mi pomogła niezależnie od tego była to wizyta na NFZ czy prywatna

Kompetentny oraz przyjemny w kontakcie lekarz. Polecam.

Kompetentny oraz przyjemny w kontakcie lekarz. Polecam.

Zdecydowanie nie polecam, chodziłam do niej 2 lata i nic mi nie pomogła a moja wizyta u niej trwała maksymalnie 5 minut i opierała się na wypisywaniu recept

Polecam jak najbardziej! Bardzo miły i kompetentny lekarz do którego chce się wracać!

Nie spotkałem jeszcze tak nie uprzejmego lekarza. Może jak się zapłaci jest lepiej.