mgr Iwona Gajewska-Jakisz

Seksuolog, Psycholog, Psychoterapeuta

Pani Iwona jest to osoba bardzo życzliwa , przede wszystkim jest szczera , mila , uczciwa , potrafi człowieka podnieść na duchu , wesprzeć

polecam ta Panią jest ona pełna zaufania , skuteczna pomoc ,życzliwa , mila, stara się pomagać w problemie który nas przerasta i nie mamy siły już walczyć.polecam z całego serca .

to osoba życzliwa , pełna zaufania , miła , wysłucha człowieka jeśli ma się jakiś problem. Polecam Panią Iwonę

to bardzo bobry psycholog. godny polecenia.miła,pełna zaufania. Ta kobieta poprostu pomaga ludziom od serca a nie tak jak inni "od laski swojej".polecam

Moim zdaniem p.Iwona jest bardzo dobrym psychologiem,potrafi pomuc człowiekowi i stara się aby życie i problemy były łatwiejsze.Ona ma czasem gorsze dni i może być nie mila ale musicie ja zrozumieć każdy ma prawo do złego dnia. Naprawdę polecam Panią Iwonę.