Iwona Gajos

Homeopata, Pediatra

Sposób pracy Pani dr Gajos powinien być wzorem dla każdego młodego lekarza szczególnie pediatry. Przede wszystkim Pani dr leczy przyczyny choroby a nie same objawy. Jest uśmiechnięta, widać że to lekarz z powołania. Zawsze znajduje czas na dokładną ocenę dziecka niezależnie od przyczyny wizyty. Polecam.

Trafiłam z dzieckiem to dr Gajos do novamed i tak zostaliśmy. Nie zmieniamy pediatry, bo uznałam, że naprawdę jest godna zaufania i ponownych wizyt. Profesjonalna, zawsze uśmiechnięta i pogodna. Widac, że dzieciaki od razu ją lubią :)

Moja córka odziedziczyła po mnie oczy i brak odporności, dlatego wizyty u lekarza były naprawdę częste. Przeprowadziliśmy się całą rodziną z Gdańska do Łodzi i córka w 3 tygodniu pobytu w Łodzi już zachorowała. Koleżanka z pracy poleciła mi właśnie dr Gajos i do teraz chodzimy tylko do niej do novamed. Naprawdę fajna, ciepła i rzeczowa lekarka.

Bardzo rzeczowa i konkretna Pani doktor,a przy tym miła, ciepła, serdeczna, wyrozumiała, sympatyczna, fantastyczna lekarka a zarazem Przyjaciółka! Potrafi wysłuchać, poradzić, dopomóc tak, jak żaden inny lekarz, z którymi do tej pory miałem/ mieliśmy i mamy doczynienia... Ogromny PLUS i uznanie z naszej strony! Wierzymy,że dzięki jej pomocy spełni się to, do czego dążymy czyli do zdrowia, szczęścia i... :-) S. i G.

S. i G.

Ja bardzo polecam, nie raz nam pomogła. Jej homeopatyczne czary - mary czynią cuda. jak przepisuje leki i maści robione - są naprawdę niedrogie (ostatnia maść kosztowała nas 7zł). Odpowiada na każde pytanie, wszystko tłumaczy. Do tego sympatyczna i z dobrym podejściem do dzieci

Wciąż poszukujesz "Homeopata Łódź"?

Centrum Profilaktyki i Leczenia Udarów Mózgu
Pabianicka 62