lek. med. Iwona Gawronlek. med. Iwona Gawron - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6

lek. med. Iwona Gawron

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie, aktualnie w trakcie studiów doktoranckich, młodszy asystent w Klinice Ginekologii i Onkologii UJ CM, w trakcie specjalizacji z zakresu położnictwa i ginekologii, członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

Zainteresowania oraz praca zawodowa skupiają się głównie wokół zagadnień związanych z profilaktyką i leczeniem schorzeń narządu rodnego oraz diagnostyką ultrasonograficzną (certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego). Bierze udział w licznych konferencjach i szkoleniach dotyczących ultrasonografii oraz ginekologii i położnictwa, dzięki czemu stale podnosi swoje kwalifikacje. Posiada certyfikat Europejskiej Federacji Kolposkopii. Obecnie uczestniczy w badaniach klinicznych i kontynuuje pracę naukową.

Publikacje:

"Rola witaminy A i witaminy E w zachowaniu się śródnabłonkowej neoplazji szyjki macicy (CIN) "T. Basta, R. Jach, J. Streb, W. Hosiawa, I. Gawron

"Analiza typu histologicznego i stopnia zaawansowania klinicznego raka szyjki macicy jako czynników prognostycznych wśród kobiet leczonych w Klinice Ginekologii i Onkologii UJ CM w latach 2001-2014." Tomasz Basta, Iwona Gawron, Krzysztof Mirocki, Dorota Babczyk, Robert Jach.

Znajomość języków obcych:
angielski
francuski

Panią doktor mogę polecić z czystym sumieniem każdej kobiecie ! Jest kompetentna, rzeczowa, delikatna. Pani Iwona ma świetne podejście do pacjentek . Zawsze serdeczna , pomocna i profesjonalna, w swoją prace wkłada serce . Oby było więcej takich lekarzy :)

Gorąco polecam Panią doktor. Wizyta bez czekania w kolejce, miła atmosfera i ciepła. Trafna diagnoza, delikatne i bezbolesne badanie. Polecam wszystkim kobietom!

Pani doktor jest świetnym lekarzem ! Prawidłowa diagnoza i szybko wprowadzone leczenie sprawiły, że dziś jestem zdrowa :) Miła, kompetentna, odpowiada na wszystkie pytania, tłumaczy co robi podczas badania. Wszystko na plus.

Pani Iwona poprowadziła moją ciążę. Podeszła do sprawy baaardzo profesjonalnie, pilnowała wszytskich terminów, badań, zadbała o mnie jak jeszcze nigdy żaden lekarz. Teraz cieszę się pięknym i zdrowym dzieckiem :)

Pani Doktor jest bardzo miła, rzeczowa i delikatna. Wszystko tłumaczy, przeprowadza wywiad, uważnie słucha co pacjentka ma do powiedzenia.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Kraków"?

lek. med.

Joanna Górecka

INTIMA CLINIC
ul. Grzegórzecka 67C/U11

Grzegorz Hille

Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe "Medicina" Sp. z o.o.
ulica Barska 12
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA