lek. dent. Iwona Górecka-Wardulińska

1,8
1,8

Kobieta pomyliła powołania + jej odzywki… bardzo wulgarna. Nie wroce nigdy. Nie potrafi zdiagnozowac problemu, tlumaczy ze ona tego nie zrobi (bo jej sie nie chce na nfz)… gdybym przyszedl prywatnie to by nie bylo problemu + ten tekst na koncu “prosze juz wyjsc”…

Ta pani poniszczyla moje żeby. Leczenie u niej kanalowe to masakra. Kto jej pozwolil leczyc żeby. Nie wypłuczesz ust po zakończonym leczeniu.Wytrzec buzi tez nie masz czym. Nie polecam jej. Kanalowek tez nie potrafi dobrze robic. Nie daje skierowan na RTG zeba. Nawet nie informuje, ze jest taka potrzeba. Zamiast się rozwijać w swoim fachu to się cofa. A przecież nie jest taka jeszcze stara.

Nikomu nie polecam tego lekarza. Nie tłumaczy problemu, nie informuje o problemie.

Bardzo ją lubię. Jestem zadowolona z jej leczenia. Wyjaśnia wszystko. Pyta czy się zgadzamy na jakieś leczenie i kwotę, więc nie ma później niespodzianek. Chodziłam do niej i prywatnie i publicznie. Ceny przyzwoite.