dr hab. n. med. Iwona Grabska-Liberek

Lekarz z powołania a dodatkowo czlowiek pełen empatii i zrozumienia. Klinika nowoczesna, leczy się w niej najbardziej skomplikowane problemy ze wzrokiem i z oczami. Polecam.

To dziwne dla Polaka nazwisko pochodzi z tąd ze mama byla Polka a tata Malezyjczyk. Ja mieszkam w Malezji na wyspie Penang . Potrzebowalem operacyjnie zreperowac swoje oczy . W Malezji nikt nie potrafi zrobić takiej operacji. Poni Doktor Grabska Liberek zrobila mi ja w Polsce i dzieki niej widze swietnie. Dziekuje za nowe oczy Pang

Ja mieszkam w Malezji na wyspie Penang .
Pang

Mam bardzo pozytwyne wrażenia po wizycie u tej lekarki. Konsultacje oraz sam zabieg były bardzo profejsonalnie przeprowadzone, przede wszystkim Pani doktor wszytko dokłanie tłumaczy, uspokaja i wprowadza miłą atmosfere. Ja się strasznie stresowałam, a Pani doktor mnie bardzo uspokoiła. Najbardziej jednak jestem zadowolona z efektu = 0 wada :) Polecam wszystkim!

Zabieg bardzo udany, lekarka miła, kompetenta, szczegółowo tłumacz jak będzie przebiegał zabieg, byłam bardzo spokojna podczas zabiegu, nie ma się czegos bać, a jakie efekty!

Kompetentna, doświadczona lekarka, dokładnie wytłumaczyła jak będzie wyglądał zabieg widać że ma dobre podejście do pacjenta, polecam!

Zdecydowanie same 5. Już przy pierwszym spotkaniu wiedziałam, że dobrze trafiłam. Jak powiedziała, że wadę mi zlikwiduje tak też zrobiła, żadnych powikłań czy niepewności. Dokładnie mi opisała czego spodziewać się w trakcie i po operacji, co zdecydowanie poprawiło moje samopoczucie.

Jest po prostu mega specjalistą. Bez wahania oddałbym sie w jej ręce. Fachowa i ciepła. Brawo Pańi Doktor. Dziękuje!

Brawo Pańi Doktor.
Dziękuje!

Byłam u pani doktor na korekcji wady wzroku, wcześniej na konsultacjach. Poświęciła mi tyle czasu ile potrzebowałam i udzieliła potrzebne informacje. To profesjonalistka, ale jednoczesnie bardzo ciepła osoba. Skorygowała mi wadę do zera. Pozdrawiam klinikę oraz panią doktor!

Jestem zakochany W Pani Docent, To Anioł )))

Jestem zakochany W Pani Docent, To Anioł )))

Bardzo dobra specjalistka, wzbudza zaufanie. Podchodzi do swojej pracy bardzo profesjonalnie. Miło wspominam. Polecam wszystkim tą klinikę jak i Panią doktor:)