mgr Iwona Gryszkin

Dietetyk

Jestem bardzo zadowolona z usług świadczonych przez panią dietetyk Iwonkę Gryszkin. Dzięki niej zrozumiałam na czym polega zdrowe odżywianie i że dzięki samozaparciu można wiele osiągnąć. Jest profesjonalistką w tym co robi. Dieta, którą dostałam nie tylko umożliwiła mi utratę wagi, ale również znaczną poprawę wyglądu mojej skóry, włosów i paznokci. Pani Iwonka jest bardzo dobrym dietetykiem ale moim zdaniem ma również świetne podejście psychologiczne do pacjenta. Nie dość, że ułożyła mi smaczny jadłospis to jeszcze zawsze porozmawiała i wyjaśniła wiele niejasnych rzeczy. Jestem bardzo z niej zadowolona. Mogę w 100 % ją polecić ale tylko wtedy kiedy jesteś pewien, że zależy Ci na profesjonalnej opiece!!! PS. Przez 3 miesiące schudłam ok.15 kg bez żadnego uszczerbku na zdrowiu! ;)
POLECAM!

Najlepszy specjalista w swojej dziedzinie jakiegokolwiek spotkałam do tej pory. Ogromna wiedza i bardzo duże zaangażowanie w swoją pracę. Odpowiednio dobrana dieta i suplementy pomagają wyjść z różnych dolegliwości i chorób. Bardzo polecam!

Prawdziwy specjalista w swojej dziedzinie polecam!!!

Prawdziwy specjalista w swojej dziedzinie polecam!!!

Polecam, Pani Iwona potrafi zmotywować do zmiany nawyków żywieniowych... jest miłą i kompetentną osobą, jeszcze żaden lekarz nie poświęcił mi tyle czasu co ona, naprawdę zależy jej na pacjencie

Pełen profesjonalizmu specjalista. Pani Iwona wyleczyła mój trądzik, z którym bezskutecznie zmagałam się od 15 lat. Polecam!