lekarz Iwona Grzeszczak

Dermatolog

2,7
2,9

Bardzo sympatyczna Pani doktor. Trafnie zdiagnozowała dolegliwości,wizyta przebiegła w bardzo przyjemnej atmosferze. Wszystko szczegółowo wyjaśnia. Polecam wspaniala Lekarka!

Polecam wspaniala Lekarka!

Pani Iwona zapomina o wizytach swoich pacjentów. Nie pamięta ich, aczkolwiek tego nie wymagam. Pochopnie przedstawia diagnozy, bez użycia ultrasonografu. Po wizycie u innego bardziej profesjonalnego lekarza okazały się błędne. Zmarnowane pieniądze, ODRADZAM! Lekarz na wyczerpaniu zawodowym. Kompletnie bez powołania. Szkoda czasu i pieniędzy.

Pełen profesjonalizm. Szybka, trafna diagnoza. Widać ogromne doświadczenie. Polecam bardzo mocno. Ordynator w szpitalu to musi oznaczać to, co widziałem.

Pełen profesjonalizm. Szybka, trafna diagnoza. Widać ogromne doświadczenie.
Polecam bardzo mocno. Ordynator w szpitalu to musi oznaczać to, co widziałem.

Wizyta przeprowadzona dosłownie w 5 minut. Przepisane bardzo drogie leki które nie dają efektu po zakończeniu 3 miesięcznej kuracji. Brak objaśnienia jak będzie przebiegać leczenie. Brak informacji o skutkach ubocznych. Brak zainteresowania i przeprowadzenia właściwego wywiadu tylko przepisanie leków.

Wizyta była krótka i mało rzeczowa. Lekarz sprawiał wrażenie osoby mało kompetentnej i zainteresowanej problem. Nie został przeprowadzony wywiad, w żaden sposób nie dokonano zbadania owrzodzeń i zmian na skórze. Lekarz nie wytłumaczył przyczyn powstania tego typu dolegliwości, nie poinformował o sposobie leczenia. Bez powodu skierował jedynie do szpitala nie podejmując procesu leczenia. Reasumując stanowczo nie polecam nikomu tego lekarza. Zaoszczędzicie swój czas i pieniądze. Bardzo proszę o zachowanie anonimowości mojej opinii.

Bardzo proszę o zachowanie anonimowości mojej opinii.

Bardzo słaby specjalista, szczególnie ordynator oddziału - Juraszów. Skłóca pacjentów,nie szanując ich praw. Wyjątkowa damska krnąbrność i kompletny brak skutecznych diagnoz. Pacjenci zadający pytania są straszeni usunięciem z oddziału za przyzwoleniem dyrekcji - panowie dyrektorzy nie mają czasu na wysłuchiwanie uwag pacjentów i życzą sobie opisywania sytuacji na piśmie. Nikomu nie życzę pobytu na tym oddiale w Poznaniu!

Bardzo polecam. osoba godna zaufania, potrafi stwierdzić chorobę na 1 wizycie i podać jej przyczynę, podchodzi do pacjenta w oryginalny sposób z pierwszej chwili miałam wrażenie, że lekcewarząco, jednak to tylko głupie złudzenie. Robi kompleksowe badania i potrafii wytłumaczyć sposób leczenia choroby

Nie polecam,nie dostałem odpowiedniej porady/pomocy. nie zostałem poinformowany o niebezpiecznych skutkach ubocznych leku.Wizyta na szybko i następny.Mimo uprzejmości pani itp wielki negatyw.

Stanowczo nie polecam. Do tej pory daleka byłam od takich kroków jak wystawianie opinii w internecie, nawet gdy nie do końca byłam zadowolona z jakiegoś lekarza. Ale tym razem mam dość. Jak inny dermatolog zobaczył rękę mojego dziecka po leczeniu przez panią doktor to się za głowę złapał i skończyło się leczeniem u chirurga. I obojętność w stosunku do pacjenta też nie zachęca do kolejnych wizyt.

Super kobieta, a zarazem lekarz. Niesamowicie uprzejma oraz kompetentna P. Doktor. Gorąco polecam.

Gorąco polecam.