lekarz Iwona Hankus

Lekarz godny polecenia. Jedyny minus to czekanie bardzo długie na wizytę. Bardzo miła i dokładnie tłumaczy co widać na USG. Polecam Panią Hankus

33 tydzień ciąży i Pani doktor przyjęła mnie z otwartymi ramionami choć do niej nigdy nie chodziłam. Chciałam usg gdyż następne miałam mieć dopiero w terminie porodu. Zrobiła mi usg 2d i czasami włączała 3d, zrobila kilkanaście zdjęć i nagrała mi płytę z całego usg to cudowna pamiątka której bym nie miała od lekarza z przychodni. Pani doktor to ANIOŁ wszystko powiedziała,opisała,doradziła,pocieszyła. Jak dla mnie to jest doktor z powołaniem. Każdy ma lepszy i gorszy dzień w pracy,nawet zwykły pracownik. I będę rodzić u niej w krk a nie w Wadowicach.

Chodziłam do Pani doktor prawie całą ciążę. Nei zauważyłam nadżerki, nie zauważyła zakażenia bakteryjnego pochwy. Na szczęście postanowiłam pod koniec iść do innego lekarza i skończyło się na powikłaniach po porodzie tylko u mnie, nie u dziecka... Czeka się 1,5h na swoją kolej, a cena mocno przesadzona.

Czeka się 1,5h na swoją kolej, a cena mocno przesadzona.

POLECAM!!! Pani Dr Hankus jest zawsze uprzejma . prowadziła moje dwie ciąże i jestem naprawdę zadowolona , zawsze odpowie na wszelkie nie jasności , da skierowanie na wszelkie potrzebne badania- co nie każdy lekarz daje. Jest godna polecenia w 100%.

Byłam u Pani Hancus pierwszy raz. Czekałam w kolejce prawie 1,5 h mimo tego iż byłam umówiona na daną godzinę. Pani Iwonka jest bardzo miła, ale faktycznie dużo nie mówi, zrobiła mi USG i cytologię i to wyniosło mnie to 200zł..;/

NAJLEPSZA LEKARKA U KTÓREJ BYŁAM DO TEJ PORY

NAJLEPSZA LEKARKA U KTÓREJ BYŁAM DO TEJ PORY

Jestem bardzo zadowolona z Pani doktor Iwony jest kompetentna, uprzejma, prowadziła moją pierwszą ciążę i jestem bardzo zadowolona - POLECAM!

Według mnie pani Iwonka jest bardzo dobrym lekarzem.prowadzi moją ciąże od samego początku,zawsze odpowie na każde pytanie czy jakąkolwiek wątpliwość. zdecydowanie polecam

Odradzam zdecydowanie tego lekarza, szkoda czasu wyczekanego na korytarzu, chaosu i nieuprzejmości tej pani. Polecam innych ginekologów na terenie Wadowice.

Zdecydowanie odradzam! Jeśli chodzi o panie które planują ciąże i z jakiś przyczyn nie mogą w nią zajśc to szczerze odradzam! Brak kompetencji i rozpoznania przyczyny, USG raczej bolesne - przynajmniej dla mnie! Pani Doktor bardzo miła i uprzejma jednak nie tłumaczy, trzeba wielokroć się dopytywać o co chodzi? A i tak otrzymuje się zdawkowe odpowiedzi. Wizyta bardzo krótka. Ma się wrażenie że najważniejsze są pacjentki ciężarne czekające w kolejce. Nie jestem zadowolona! Pozdrawiam

Zdecydowanie odradzam!

Nie jestem zadowolona!