lekarz Iwona Holcman

Ginekolog, Ginekolog położnik

Pani Iwona Holcman . To świetny lekarz o dużej wiedzy. Miła ciepła i życzliwa. To Pani Iwona dała mi nadzieję na to ze jeszcze zostane mamą,pomimo poważnych problemów zdrowotnych. Bez zastanowienia zmieniam mojego dotychczasowego lekarza do którego chodziłam ponad 10 lat.Na Panią Holcman.Oby więcej takich lekarzy w Bieszczadach!

Polecam Panią Iwonę jak najbardziej! Pani ginekolog jest przesympatyczna, empatyczna, bardzo delikatna i taktowna.Była w stanie odpowiedzieć na każde moje pytania, a także szczegółowo opisać przyczynę mojego schorzenia.Najlepsza lekarka jaką do tej pory poznałam, cierpliwa i profesjonalnie podchodząca do badania oraz swojego zawodu. Lekarz z powołania. Jeszcze raz polecam i dziękuję!B.Kalinowska

Wspaniały lekarz i cudowny człowiek. Bardzo mi pomogła swoją fachowoscia i empatia.Wizyty u pani Iwony przebiegają w milej atmosferze i nigdy nie odmówiła mi pomocy.Ma dużą wiedzę. Polecam

Super lekarz, miła, kompetentna, 9życzliwa, rzeczowa.Dostalam silnego krwotoku podczas pobytu w Bieszczadach.Nie jestem łatwym przypadkiem"ginekologicznym", wiec jechałam w nocy do szpitala z duszą na ramieniu. A tu,pełen profesjonalizm,zrozumienie i duza wiedza ! Pozdrawiam i dziękuję za pomoc. Pacjentka z Lublina

Oby takich lekarzy było więcej.Empatia ,rzetelność i bardzo dobry kontakt z pacjentem ,czego wiekszosc lekarzy nie posiada.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Lesko"?

Iwona Hlcman

Kochanowskiego 2

Grażyna Komnata-Gajda

Piłsudskiego 6
38-600 Lesko
Ujastek sp. z o.o. sp. komandytowa
ulica Ujastek 3
PRZYCHODNIA ZDROWIA RODZINY im. Św. Jadwigi K.P