lekarz Iwona Jakubczak

Dermatolog

2,4
2,2
2,4

Brata 14-letniacórka przedwczoraj była u Pani doktor a dzisiaj jest w szpitalu na oddziale dziecięcym. Dostała takiej reakcji uczuleniowej na lek - maść na twarz na trądzik, że spuchła jej twarz, miała duszności. Może Pani doktor powinna poinstruować pacjentkę, że najpierw ma zrobić sobie na niewielkim fragmencie test skórny a poza tym to Duac to chyba za mocny lek na leekie objawy trądziku. Wiem to, chociaż nie jest lekarzem a le wychowałam 2 synów. Nie polecam!

Najlepszy dermatolog, jakiego spotkałam. Przesympatyczna osoba, kontaktowa bez bariery lekarz-pacjent. Szybka diagnoza, wytłumaczenie przyczyn choroby i zalecenia. Od razu widać, że to lekarz z powołania, co jest rzadkością w obecnych realiach. Poza tym ekspresowa wizyta, w ciągu kilku godzin od telefonu do przychodni. Polecam wszystkim, obyśmy mieli jak najwięcej takich lekarzy w polskiej służbie zdrowia.

Pani doktor przyznała że nie zna się na swojej pracy ,nie rozpoznała zmian skórnych u dziecka. Była opryskliwa i nie uprzejma ,powiedziała ze nie ma czasu ,umawia pacjentów co 5minut . Nie polecam !!!

Nie polecam !!!

Dr Jakubczak to chyba najgorszy lekarz z jakim miałam styczność. Kilka razy chodziłam do niej z objawami choroby, której nie była w stanie rozpoznać, a którą inny lekarz rozpoznał od razu. Niestety, choroba już się rozwinęła i pewne zmiany są nieodwracalne. Można powiedzieć, że dzięki doktor Jakubczak jestem trwale oszpecona,bo gdyby wiele lat temu zrobiła prawidłowe rozpoznanie, dzisiaj moja twarz wyglądałaby inaczej. Nie polecam tego lekarza!!!"

Prosiłam panią doktór Iwonę Jakubczak o wizytę domową i niepełnosprawnej staruszki. Pani doktór zapracowana, nie miała czasu wstąpić do mnie w drodze do pracy. Zaproponowała zrobienie zdjęcia rany i z tym zdjęciem wizytę w domu w celu postawienia diagnozy. Nie jestem lekarz, ale stawianie diagnozy na podstawie zdjęcia jest dla mnie co najmniej dziwne. Dziękuję pani doktór za zrozumienie sytuacji i pomoc bliźniemu w potrzebie, wszak mamy przecież Rok Miłosierdzia.