Dziekuje Pani Doktor za wyleczcenie moich zatok, nareszcie, po pół roku przestała mnie boleć głowa! Wczesniej leczyłam się u kilku specjalistów, brałam antybiotyki, bez efektu.Trafiłam w końcu na kompetentną i cierpliwą lekarkę.Zleciła mipodstawowe badania i domowe proste płukanie/domowe "punkcje"/ zatok,bez antybiotyków. Serdecznie polecam! Monika

Moja córeczka została nareszcie zdiagnozowana właściwie-podejrzewałam wadę słuchu,która występuje w mojej rodzinie. Okazało się, że to przez zapalenie zatok, na które dzieci też mogą chorować i przerośnięty migdał.Pani doktor dokładnie wypytała o choroby i zleciła leki , które pomogły.W gabinecie można zbadać słuch i wyniki są teraz dobre. Mogę polecić -doktor jest sympatyczna,cierpliwa i wszystko tłumaczy.Beata

polecam po prostu dobrego lekarza, sprawdziły sie opinie, które słyszałem

polecam po prostu dobrego lekarza, sprawdziły sie opinie, które słyszałem

Dobra obsluga przez Pania Doktor, bardzo fachowa pomoc, wlacznie z zaleceniem (w koncu!) wlasciwych badan, chodz zawsze chcialoby sie miec wiecej czasu z lekarzem. Najwazniejsze ze dziecko jest juz zdrowe. Polecam!

Przyjazna dzieciom,uśmiechnięta, cierpliwa,konkretna.

Przyjazna dzieciom,uśmiechnięta, cierpliwa,konkretna.