Iwona Kołomańska

2,6
1,4

Ula

13.02.2017

ostatnio byłam U niej w przychodni u doktor Justyny, z dzieckiem, bo slyszalam ze maja podejście do małych dzieci,bzdura kobieta nie miła, dziecko nawet nie chce znajdować się w pobliżu przychodzi. SPRZĘT TO NIE WSZYSTKO nigdy więcej tam nie pójdę Zdzierstwo i chamstwo

Agnieszka

05.08.2016

Szkoda że nie można dodać ani jednej gwizdki bo chętnie skorzystałabym z tego przywileju. Parodia , oszustwo i złodziejstwo , brak jakiegokolwiek profesjonalizmu . Za wizytę zapłaciłam 130 zł przy czym dziecko nie uzyskało żadnej pomocy a ja żadnej porady. Dziecko uderzyło się o parapet ...

Parodia , oszustwo i złodziejstwo , brak jakiegokolwiek profesjonalizmu . Za wizytę zapłaciłam 130 zł przy czym dziecko nie uzyskało żadnej pomocy a ja żadnej porady. Dziecko uderzyło się o parapet i wybiło górne mleczaki. Część ząbków zostało. Wyrastają zęby stałe ale pod pozostałościami mleczaków . Na pytanie co można z tym zrobić uzyskałam odpowiedz "widzi pani w tym jakiś problem??" i zaleciła kupno "pasty po paście" oczywiście w ich gabinecie w kwocie 65 zł za 35 ml. Kpiny

18.03.2013

Oszukano mnie, gdy chciałam, by wyleczono dziecku zepsutego zęba używając gazów rozweselających. Okazało się, że "ciocie" - tak każą na siebie mówić- zalakowały dziecku zęby używając "gazów". Do dziś nie wiem, czy "gazów" użyły czy nie, ale zapłacić musiałam a ząbek zepsuty nadal jest.

28.02.2013

zdecydowanie nie polecam, byłam u niej niedawno z synkiem totalna porażka choć jest w dupe uprzejma ostani grosz by wyrwała oczywiście z koniecznosci i z dobrącą dla pacjenta; falsz

26.02.2013

Zastanawiam się, skąd u Kołomańskiej biorą się pacjenci, ponieważ ja nie znam nawet jednej osoby, która z jakiejkolwiek usługi w jej gabinecie byłaby zadowolona. Polecam branie gwarancji na piśmie, ponieważ po najpóźniej kilku latach będziecie musieli wszystkie zęby wyleczyć na nowo.. Ja żałuję, bo wiele kasy i czasu straciłam na leczenie u Pani Kołomańskiej, a nie posiadam żadnej gwarancji, a zęby nadają się teraz do wymiany, choć były zdrowe zanim się Pani Iwona za nie zabrała.. Bardzo chętnie podałabym ją do sądu, gdyby się tylko dało.
W każdym razie - w gabinecie chamstwo i pomiatanie pacjentem, leczenie zdrowych zębów, leczenie głównie kanałowe (ale nie profesjonalne, kanały nie wypełnione całkiem, co potem prowadzi do komplikacji zdrowotnych- zatoki, wzrok, zapalenie opon mózgowych, itp), a najlepiej od razu koronki lub implanty, bo Pani Doktor myśli tylko o pieniążku, który wpadnie do jej kieszeni..
NIE DAJCIE SIĘ ZWIEŚĆ REKLAMOM!!!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kielce"?

PRYWATNY GABINET STOMATOLOGICZNY
Sienkiewicza 16 lok. 12
NZOZ AGATMED EDYTA AGATOWSKA
PUSCHA 3 ( OS, ŚLICHOWICE 1)
Paderewskirgo
Paderewskiego 18/16