Iwona Kołomańska

2,1
1,8
2,7
1,3

Nie polecam wizyty u Pani doktor. Brak profesjonalizmu A przede wszystkim empatii. Dla Pani doktor liczą się tylko pieniądze. Na moje dziecko zostało przypisane 15minut. Gdy syn nie chciał współpracować z panem doktorem Pani właścicielka próbowała wykonać zabieg. Ale w sposób pozostawiający wiele do życzenia. Wręcz krzyczała na mnie i moje dziecko. Na koniec usłyszałam że mój czas się skończył i że ta Pani tu rządzi bo to Pani klinika. A Ty radz sobie sam. Wniosek pieniądze zmieniają człowieka i to w znacznym stopniu. Proszę się zastanowić zanim ktoś z Państwa się zdecyduje na wizytę u Pani Wywyzszajacej się i dającej odczuć że tylko kasa się liczy nie pacjent.

Nie polecam uważam że tylko wyciąga pieniądze, mojemu synowi miała założyć aparat, chociaż p.Kołomańska nie jest ortodontą nie ma specjalizacji ale to wiem dopiero teraz po pozostawieniu u Niej ok.1500 zł.Najlepszym wyłudzeniem było to że wymyśliła syniwi chore dziąsła i za wyczyszczenie specjalnym aparatem (nie pamiętam nazwy)wyczyściła dziąsła 1/2 dolnej szczęki za500 zł. Podzwoniłam w różne miejsca i tą cenę mają w najdroższych gab. W Warszawie. Mojej siostrze też chciała za 2000 czyścić rzekomo chore przyzębie. To Pani bizneswoman chcąca jeździć super furą za nieuczciwie zarobione nasze pieniądze. Zła jestem na siebie że się dałam oszukać.

ostatnio byłam U niej w przychodni u doktor Justyny, z dzieckiem, bo slyszalam ze maja podejście do małych dzieci,bzdura kobieta nie miła, dziecko nawet nie chce znajdować się w pobliżu przychodzi. SPRZĘT TO NIE WSZYSTKO nigdy więcej tam nie pójdę Zdzierstwo i chamstwo

Szkoda że nie można dodać ani jednej gwizdki bo chętnie skorzystałabym z tego przywileju. Parodia , oszustwo i złodziejstwo , brak jakiegokolwiek profesjonalizmu . Za wizytę zapłaciłam 130 zł przy czym dziecko nie uzyskało żadnej pomocy a ja żadnej porady. Dziecko uderzyło się o parapet i wybiło górne mleczaki. Część ząbków zostało. Wyrastają zęby stałe ale pod pozostałościami mleczaków . Na pytanie co można z tym zrobić uzyskałam odpowiedz "widzi pani w tym jakiś problem??" i zaleciła kupno "pasty po paście" oczywiście w ich gabinecie w kwocie 65 zł za ...

Parodia , oszustwo i złodziejstwo , brak jakiegokolwiek profesjonalizmu . Za wizytę zapłaciłam 130 zł przy czym dziecko nie uzyskało żadnej pomocy a ja żadnej porady. Dziecko uderzyło się o parapet i wybiło górne mleczaki. Część ząbków zostało. Wyrastają zęby stałe ale pod pozostałościami mleczaków . Na pytanie co można z tym zrobić uzyskałam odpowiedz "widzi pani w tym jakiś problem??" i zaleciła kupno "pasty po paście" oczywiście w ich gabinecie w kwocie 65 zł za 35 ml. Kpiny

Oszukano mnie, gdy chciałam, by wyleczono dziecku zepsutego zęba używając gazów rozweselających. Okazało się, że "ciocie" - tak każą na siebie mówić- zalakowały dziecku zęby używając "gazów". Do dziś nie wiem, czy "gazów" użyły czy nie, ale zapłacić musiałam a ząbek zepsuty nadal jest.

zdecydowanie nie polecam, byłam u niej niedawno z synkiem totalna porażka choć jest w dupe uprzejma ostani grosz by wyrwała oczywiście z koniecznosci i z dobrącą dla pacjenta; falsz

Zastanawiam się, skąd u Kołomańskiej biorą się pacjenci, ponieważ ja nie znam nawet jednej osoby, która z jakiejkolwiek usługi w jej gabinecie byłaby zadowolona. Polecam branie gwarancji na piśmie, ponieważ po najpóźniej kilku latach będziecie musieli wszystkie zęby wyleczyć na nowo.. Ja żałuję, bo wiele kasy i czasu straciłam na leczenie u Pani Kołomańskiej, a nie posiadam żadnej gwarancji, a zęby nadają się teraz do wymiany, choć były zdrowe zanim się Pani Iwona za nie zabrała.. Bardzo chętnie podałabym ją do sądu, gdyby się tylko dało. W każdym razie - ...

W każdym razie - w gabinecie chamstwo i pomiatanie pacjentem, leczenie zdrowych zębów, leczenie głównie kanałowe (ale nie profesjonalne, kanały nie wypełnione całkiem, co potem prowadzi do komplikacji zdrowotnych- zatoki, wzrok, zapalenie opon mózgowych, itp), a najlepiej od razu koronki lub implanty, bo Pani Doktor myśli tylko o pieniążku, który wpadnie do jej kieszeni..
NIE DAJCIE SIĘ ZWIEŚĆ REKLAMOM!!!

Witam serdecznie. Przez okres kilku lat byłam stałym klientem doktor Kołomańskiej, niestety już nim nie będę. Pierwszy powód to sposób w jaki traktuje się klienta- pani starsza. Nie wykształcona kobieta udająca stomatologa, na wstępie uparcie próbująca wcisnąć zrobienie zdjęcia rentgenowskiego jeszcze przed konsultacja ze stomatologiem i omówieniem mojego problemu. Osoba nad wyraz nieprzyjemna ,niekompetentna, po prostu ,,pani sprzedawczyni ze sklepu mięsnego z czasów komunizmu" Za takie pieniądze jakie tam przez lata zostawiłam spodziewałam się choć przeciętnych manier dobrego wychowania. Ale każdy ma swoja wytrzymałość, moja własnie się skończyła. Obecnie zmieniłam ...

Obecnie zmieniłam stomatologa i cale szczęście! cóż człowiek uczy się na własnych błędach. Szkoda tylko ze musiały mnie tak dużo kosztować.

NIE POLECAM - jak płaciłem kartą płatniczą - to aż się grzała (takie kwoty) w sumie zostawiłem tam 4,5 tyś (o ja głąb) teraz chodzę do innej Pani i jest super (za całego zęba płacę tyle co u kołomańskiej za 1-ną ścianę (zęba) - bo tak franca zdziera z ludzi 120zł x ilość ścian w zębie - porypana. Oczywiście prześwietlenia itp. Jej matka franca jak cholera - ona nie zauważyła, że czasy się zmieniły (typowa urzędniczka) niemiła i .... szkoda pisać - MASZ WROGA POLECAJ !!!

Ceny z kosmosu, ale kompletnie nie zna się na tym co robi, a już na pewno na ortodoncji. Nie mam pojęcia jak taki człowiek może "leczyć" (a raczej udawać, że leczy). JESTEM W SZOKU! Więcej sprzętu niż umiejętności. I nie chodzi o drogie wizyty ale o NIEKOMPETENCJĘ!!!