lekarz Iwona Kondera

Pediatra

Pani doktor jest najlepszym specjalistą do jakiego trafiliśmy z dziećmi. Szukaliśmy długo, bo nasze maluchy często chorowały. Jednak dopiero u pani doktor dowiedzieliśmy się rzetelnie co się dzieje i nasze pociechy są teraz pod doskonałą opieką. Dzięki temu możemy spać spokojnie i cieszyć się zdrowiem. Polecam wszystkim rodzicom, którzy chcą świadomie dbać o swoje pociechy!

PODZIEKOWANIA DLA PANI DOKTOR WCZESNIE POMOGLA WYKRYC CHOROBE SYNA ADRIANA ,PODZIEKOWANIA WIELKIE

Super pediatra. Opiekuje się moim dzieckiem od 12 lat, teraz dołączyłam z drugim. Jeżdżę na Zaspę z Orunii Górnej i nie żałuję. Bardzo polecam.

Moje dziecko uwielbia Panią doktor i odkąd nas leczy wszelkie choroby przechodzą bardzo szybko i łagodnie. Polecamy z pełną odpowiedzialnością.

Mój syn od urodzenia a ma 5 lat i wiele chorób za sobą jest pod opieką Pani doktór Kondery, a ja jestem spokojna,że ma fachową opiekę lekarską. Pani doktór jest rzeczowa i konkretna do rodziców a z dziećmi łapie fajny kontakt. Polecam .

Wciąż poszukujesz "Pediatra Gdańsk"?

Przychodnia Lekarska "Jasień" Przychodnia "Na Wzgórzu"
Jaworzniaków 37
80-180 Gdańsk