lekarz Iwona Krzemińska

Laryngolog dziecięcy

Cierpliwa, bardzo dokładna, kompetentna osoba. Pani doktor wyjaśniła nam wszelkie wątpliwości, zgłosiliśmy się z synkiem na podcięcie wędzidełka (zasugerowała nam to neurologopeda), okazało się, że jest to niepotrzebny zabieg a wręcz konsekwencje byłyby jeszcze gorsze (blizna, zrosty... ). Dziękujemy i polecamy wszystkim rodzicom małych dzieci

Cudowna osoba ze wspanialym podejciem do malego pacjenta, a do tego fachowiec w swojej dziedzinie. Polecam.

Dr. Krzemińska jest prawdziwym specjalistą i bardzo przyjemnym życzliwym dla pacjenta lekarzem. Bardzo mi pomogła! Dziękuję Pani Doktor, zdecydowanie polecam!

Wspaniały specjalista I cudowne podejście do dzieci! Polecam cudowna osoba dla mnie jest wzorem Fla innych:)

PANI DOKTOR BARDZO UPRZEJMA I MIŁA, SUPER PODEJCIE DO DZIECI, BARDZO ZROZUMIALE I SZCZEGOLOWO TLUMACZY NA CZY POLEGA BADANIE, CZEGO DOTYCZY I CO ZDIAGNOZOWALA. NAPRAWDE GODNY POLECENIA LEKARZ:)

Oby takich lekarzy było więcej,Pani Doktor jest lekarzem z dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi,bardzo cierpliwa, ciepła i miła, a przede wszystkim kompetentna. Polecam