Przyszedłem do niej z agorafobią (lęk przed lękiem) a teraz jestem tu, w najlepszym momencie swojego życia. To właśnie Pani Dr Kubiak pomogła mi przejść przez najgorsze momenty w moim życiu, nauczyła sposobów i technik radzenia sobie w kryzysowych sytuacjach nawrotu choroby. To wielkie szczęście że trafiłem do Pani Pani Doktor. Teraz już wiem,że ŻYCIE JEST WAŻNIEJSZE :) Jacek

Serdecznie polecam dr Iwonę. 1,5 roku terapii, rozmów i intensywnej pracy. Pracy nie tylko nad nastolatką z wielkimi problemami emocjonalnymi, ale i jej najbliższymi. Z całego serca dziękuję Ci Iv za otwarcie oczu nam wszystkim... za to, że teraz w domu jest gwarno, że nauczyliśmy się rozmawiać, słuchać, śmiać się, wkurzać się, płakać i być tu i teraz... Dziękuję.

Trafiłem do Pani Iwony z mocna nerwica lekową, ktora głownie odbijała sie na moim zyciu związkowym i sprawiała ze traciłem emocjonalny grunt pod nogami. Już po pierwszej wizycie zrozumiałem w czym leży problem i pozwoliło mi to na obranie właściwego kierunku działań. Walka z nerwica to nie jakieś magiczne pigułki, ale przede wszystkim uzyskanie wglądu we własne życie, emocje, wartości...i zmiana wzorców myślowych. Dzieki Pani Iwonie na bieżąco konsultowałem moje spostrzeżenia, bieżące doświadczenia co owocowało nie tylko postępem w terapii, ale rownież rozwojem światopoglądu ;-) Udało mi sie zrobić bardzo ...

Udało mi sie zrobić bardzo znaczący postęp w trzy miesiące. Wzmagalem sie z nerwica jakieś dwa lata (z przerwami) a co gorsze błędnie interpretowałem ten stan co komplikowało moje życie...Teraz po czterech miesiącach czuje sie mocniejszy niż kiedykolwiek w swoim zyciu, chociaż wiem ze jeszcze troche pracy przede mną żeby całkowicie pozbyć sie nerwicy. Najważniejsze ze jestem na właściwym kursie i to dzieki Pani Iwonie.
Ps: polecam książki, które mi pomogły: G. Szaffer "Pokonałem nerwice", Tolle "Potęga teraźniejszości", D.R. Hawkins "Siła czy moc"

Dziekuje i pozdrawiam!

Dr. Iwona jest lekarzem jak najbardziej godnym polecenia. Nie tylko jest dla mnie specjalistą, lecz także traktuje Dr. Iwonę jako moją opiekunkę, przyjaciółkę, bliską osobę mojemu sercu. Dała mi dużo wiary i nadziei na lepsze jutro. Pomogła mi uporać się z najgorszym co było w moim życiu. Pokierowała mnie jak iść na przód nie patrząc już za siebie. Jak najbardziej polecam wszystkim Dr.Kubiak. A przede wszystkim polecam Dr.Iwonę osobą które tak jak ja cierpią na nerwice lękową. Dziękuje za wszystko. pozdrawiam. Ewelina

Dziękuje za wszystko.
pozdrawiam.
Ewelina

P. Iwona jest osobą, która potrafi wzbudzić zaufanie, umiejętnie pootwierać drzwiczki i przyjrzeć się różnym obszarom swojego życia. Ma niesamowitą intuicję, mądrość, wiedzę, którą chętnie się dzieli. Doceniam poczucie humoru i zaangażowanie.Ma w sobie "to coś" czego nie mają inni, dzięki temu chce się chcieć :)

Wciąż poszukujesz "Psychoterapeuta Bielsko-Biała"?

Paweł Gronowski

Kustronia 15 lok. 2