lekarz Iwona Kurcz

Najlepszy stomatolog. Polecam. Wieloletnia pacjentka. Nigdy nie odmawia pomocy i zawsze mozna na Pani Doktor polegac.

Smialo moge stwierdzic ze Pani Iwona jest najlepszym stomatologiem na jakiego mozna trafic. Nie tylko jest wspanialyn lekarzem ale tez bardzo przyjemna kobieta. Nie tylko wyleczyla moje zeby ale takze moj strach perzed stomatologiem. Nigdy nie zamienilabym jej na innego dentyste! Podejscie do pacjenta ma niesamowite. Dokladnie tlymaczy przebieg leczeniabi zawsze stara sie wybrac najlepsze dla pacjenta opcje. Bardzo mi pogla! Atmosfera w gabinecie jest bardzo przyjemna zarowno jak i Panie asystentki. Stanowczo polecam!!!

Bardzo polecam. Razem z rodzina leczymy się u Pani Doktor kilka lat. Kompetencja, dokładność i szybkość to podstawowe zalety.

polecam każdemu. Panicznie bałam się wyrwania zęba a poszło gładko i bezboleśnie. Pani dr miła uprzejma i cierpliwa a dla mnie-największej panikary to bardzo ważne. Ceny niewygórowane. Polecam

Zdecydowanie nie potrafi leczyć - rozgrzebała mi zęba i z wielkim bólem pozostawiła samemu sobie. Na własna rękę musiałem szukać pomocy u innego dentysty. Zdecydowanie odradzam.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Sosnowiec"?

Marzanna Danecka

Chirurg stomatolog