Iwona Łabędzka-Krug

Ortodonta

Generalnie jestem w miarę zadowolony z leczenia aczkolwiek dobrze by było gdyby pani doktor była dostępna częściej dla pacjentów. Poza tym było jeszcze trochę drobnych problemów jak odpadające zamki czy kłucie drutu w policzki i trzeba było się upominać o przycinanie ale ogólnie w skali od 1 do 10 dałbym 7-8

Niestety do Pani doktor często nie mogę się dodzwonić. Nawet na zmiane gumek trzeba umawiać się z dużym wyprzedzeniem, bo urlop, bo duzo pacjentów...

Pani Doktor bardzo profesjonalnie podchodzi do każdego z pacjentów, zawsze spokojna i miła. Zdecydowanie polecam!

Bardzo dobry ortodonta!!! Uprzejma i miła, ale co ważniejsze-poświęciła mi dużo czasu, szczegółowo przebadała moje zęby, profesjonalnie zaleciła leczenie, dokładnie wytłumaczyła mi schorzenie. Konsultacja kosztuje 50zł. To jest dobra cena. Dodatkowe 50zł kosztuje opis zdjęcia w programie komputerowym co daje jeszcze bardziej precyzyjną diagnozę. Polecam!!!

polecam! bardzo miłe podejście do pacjenta , super asystentka!!! można sie zrelaksować na fotelu . I naprawde duży plus dla pani asystentki

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Poznań"?

Prywatny Gabinet Lekarski
Szamarzewskiego44d/2