lekarz Iwona Majcher

Wizyty domowe

Jest misjonarką, lekarzem z powołania, zawsze trafnie diagnozuje,ma cierpliwość do małych dzieci i noworodków . Polecam wszystkim

Cierpliwa, uważna, dobrze diagnozuje - adekwatnie leczy. Serdecznie polecam Panią Doktor. Jedyny minus - ciężko się dodzwonić i umówić na wizytę (być może przez zbyt dużą liczbę pacjentów;))

Jeśli masz chore dziecko, to warto się udać do Pani doktor. Od dwóch lat korzystamy jej usług i zawsze pomogła w leczeniu. Nawet w niedzielę.

Najlepsza doktor dla dzieci!!! Przemiła,cierpliwa,dostępna o każdej porze dnia.Ze spokojem tłumaczy każdy przypadek,zawsze kieruje na dodatkowe badania!Polecam każdej mamie,szczególnie młodej!!

Najlepsza doktor dla dzieci!!!

LEKARZ Z POWOŁANIA, NIE WAŻNE CZY WIZYTA W PRZYCHODNI, CZY PRYWATNA. NIEKIEDY NAWET PRZEZ TELEFON POTRAFI POMÓC. GORĄCO POLECAM