dr Iwona Małkiewicz

Nie polecam. Pani wydająca się pracować na siłę, a nie dla zamiłowania z takim pretensjonalnym podejściem do pacjenta. Po pierwszej minucie wizyty i pierwszym wrażeniu zdecydowałam się zrezygnować z opisu moich innych dolegliwości i to, aby ta Pani przeprowadziła jakiekolwiek badanie. Kompetencje zaczynają i kończą się na badaniu cytologi. Jest to pierwszy ginekolog, od którego wyszłam i już więcej nie wrócę.

Nie polecam tej Pani. Przyszłam z problemem niereguralnego cyklu miesiączkowego i ten tzw. Lekarz - bardzo niemiła, ordynarna, opryskliwa Pani ograniczyła się tylko do pobrania cytologii , nie widzac żadnego problemu. D,iś byłam u innej Pani doltor dostałam leki na wyregulowanie cyklu. Ta kobieta powinna ustąpić miejsca kadrze wyspecjalizownej, bo ta Pani wied,ą nie grzeszy, tragedia

Bardzo nieprzyjemna, niemiła, strasznie niedelikatnie przeprowadzone badanie. A szkoda, bo to była akurat pierwsza wizyta u ginekologa.

DROGA P.DOKTOR ,DZIĘKUJĘ SERDECZNIE ZA KILKANAŚCIE LAT OPIEKI,WYROZUMIAŁOŚCI I ZA DOBRE SŁOWO ,KIEDY TEGO POTRZEBOWAŁAM.P.DOKTOR JEST LEKARZEM Z POWOŁANIA ,WRAŻLIWA NA CZYJĄŚ KRZYWDĘ I CIERPIENIE ,CZEGO OSOBIŚCIE DOŚWIADCZYŁAM .POLECAM GORĄCO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!