lekarz Iwona Niedzielska

Psychiatra

Bardzo słaby lekarz brak kompetencji,zero tolerancji, lojalności i ludzkich odruchow wobec pacjenta i jego rodziny,zamiast pomóc zaszkodziła szczerze NIE POLECAM!!!

serdecznie polecam Panią Doktor,niebywała cierpliwośc do pacjenta,kometencja w doborze odpowiedniego leczenia a przede wszystkim ciepła,serdeczna osoba

Zdecydowanie polecam Panią dr Iwonę. Oaza spokoju, cierpliwa, potrafi słuchać i pokazuje jak inaczej spojrzeć na problem. Do tego zawsze dyspozycyjna i chętna do pomocy. Jestem jej pacjentką od 2 lat i nie żałuję ani jednej złotówki, wręcz wybór i zaufanie do Pani dr Iwony był jedną z najlepszych moich decyzji w życiu. Gorąco polecam!

Lecze sie u Pani Doktor jakis juz czas. Profesjonalnie podchodzi do problemu, szuka przyczyn choroby z innych ukladow, narzadow, a dopiero pozniej wdraza leczenie. Wszystko tlumaczy "co i jak". Mogla by nieco wiecej czasu poswiecac, jednak jest on z gory ustalony (zazwyczaj 45min) i widocznie tyle potrzeba. POLECAM z czystym sumieniem !

Od kilku lat leczę się u Pani Doktor. To profesjonalny i kompetentny lekarz. Ma ogromną wiedzę i potrafi leczyć kompleksowo, doradzając co należy jeszcze przebadać, bo wiele innych chorób może mieć wpływ na psychikę (hormony, tarczyca itp.)

Niesamowity lekarz!!!bez dwoch zdan!!!!Polecam calym swym sercem!!!

Niesamowity lekarz!!!bez dwoch zdan!!!!Polecam calym swym sercem!!!

Polecam gorąco Panią Doktor. Świetna i kompetentna osobą, bardzo przybliża chorobę i zagadnienia co do rozpoznania choroby. Jest ciepłą i bardzo profesjonalną psychiatrą.

Świtna lekarz, angażuje się i martwi. Jest wspaniałą, ciepłą osobą! serdecznie polecam

jestem bardzo zadowolona z wizyty. gorąco polecam

jestem bardzo zadowolona z wizyty. gorąco polecam

Świetna Pani Psychiatra która bardzo mi pomogła była kompetentna w swych wypowiedziach i krok po kroku wytłumaczyła mi opis choroby/