prof. dr hab. n. med. Iwona Niedzielska

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Pomocnica przeprowadza rozmowę, wywiad, wykonuje tomograf, a pani profesor totalnie nie zwraca uwagi na pacjenta, zdawkowo udziela informacji, rozmawia przez telefon prawie całą wizytę. Płacisz 500 zł za wizytę u pomocnicy, a nie u profesor. Plus do tego 500 zł za tomograf, plus 10 zabiegów naświetlania laserem, po 100zl zabieg. W sumie taka "przyjemność" kosztuje 2000 zł. Jak dla mnie to zwykłe naciąganie. Odradzam z całego serca. Potwierdzam poprzednią opinię - patrzy na pacjenta jak na worek pieniędzy.

Potwierdzam poprzednią opinię - patrzy na pacjenta jak na worek pieniędzy.

Wiedza, a tym samym kompetencja Pani Profesor Iwony Niedzielskiej i Jej podejście do pacjenta są godne najwyższego uznania. Z racji mojego problemu zdrowotnego kontakt i korzystanie z umiejętności popartej szeroką znajomością tematu w zakresie chirurgii szczękowo-twarzowej trwa już pewien czas. Moje zadowolenie z faktu, że to Osoba o takim podejściu do pacjenta zajmuje się mną w zakresie moich potrzeb powoduje, że jestem przekonana, iż dokonałam najlepszego wyboru Specjalisty, jakiego mogłam dokonać. Zaopiekowanie ze strony całego personelu, z jakim spotkałam się podczas pobytu na Oddziale prowadzonym przez Panią Profesor w Klinice ...

Zaopiekowanie ze strony całego personelu, z jakim spotkałam się podczas pobytu na Oddziale prowadzonym przez Panią Profesor w Klinice Uniwersyteckiej im. A. Mielęckiego na ul. Francuskiej w Katowicach, jest powodem mojego całkowitego zadowolenia i poczucia bezpieczeństwa w trudnej sytuacji życiowej. Dziękuję Pani Profesor.

Z całego, szczerego serca, polecam Panią profesor. Ogromna wiedza i praktyka, ponadczasowa życzliwość i uśmiech, pełen profesjonalizm, trafnie postawiona diagnoza (osteradionekroza żuchwy) oraz bardzo szybko podjęta decyzja, co do przebiegu leczenia mojej mamy - to wszystko na pierwszej wizycie w gabinecie u Pani profesor. Nadmieniam, że stan zapalny mojej mamy był bardzo rozległy (Pani profesor nie skomentowała leczenia innych lekarzy ani tego, że przyszłyśmy tak późno - tylko profesjonalnie podeszła do problemu. Świadczy to tylko o wysokim poziomie kultury i zaangażowaniu w dobro pacjenta). Końcem lutego 2022 byłyśmy na wizycie u Pani profesor a początkiem kwietnia 2022 była przeprowadzona operacja.
Muszę to napisać! Pani profesor Iwona Niedzielska była ostatnią deską ratunku dla mojej mamy (gdy wszystko inne zawiodło). Dziękuje w imieniu mamy Krystyny , rodziny i swoim. Aleksandra
(W skrócie historia choroby/leczenia mojej mamy: rok 2008 - rak języka, 2012r. - wznowa raka, i intensywna radioterapia i chemioterapia, w 2020 infekcja okolic żuchwy (początek martwicy żuchwy). Ze skierowaniem od otolaryngologa, od lipca 2021 mama zaczęła leczyć się w Instytucie Onkologicznym w Gliwicach, za każdym razem na wizycie był inny lekarz (dużo by o nich pisać z osobna), mama też kierowana była na różne badania. Stan zapalny i ubytki w skórze i kości żuchwy szybko się uwidoczniły i pogłębiały. W lutym 2022 poinformowano nas, że rekonstrukcja żuchwy wiąże się z ogromnym ryzykiem, powikłaniami i ubytkami kości piszczelowych z obu nóg i, że nie przeprowadzają operacji tego typu w IO Gliwicach, jeżeli pacjent nie ma raka. W ten sposób straciłam wszelką nadzieję, i wiarę w lekarzy. Aż do chwili, gdy spotkałyśmy Panią profesor Iwonę Niedzielską, która dała nam siłę i nadzieję na dalszą walką).

Bardzo dobry stomatolog chirurg. Nie było problemów z zabiegiem a i po zabiegu miły i przyjemny kontakt

Pani Profesor jest znakomitym lekarzem stosując innowacyjne metody leczenia. Angażuje się w to co robi i opiekuje pacjentem

Pierwsza wizyta 500 plus tomografia 500 , umówienie na bardzo poważny zabieg . Miałam kilka pytań które w nerwach zapomniałam zapytać więc żeby nie zajmować "bezpłatnie" Pani Profesor czasu pojechałam na następną wizytę - dwa pytania i kolejne 500. A , że jeszcze miałam pewne wątpliwości - ja i moi lekarze którzy mnie kierowali do chirurga ortognatyka to jednak ośmieliłam się zapytać przez messenger. Na to pytanie i moje wątpliwości Pani Profesor odpowiedziała , że z powodu moich wątpliwości rezygnuje z leczenia!😲 Czyli żadnych pytań !! Wydając 70 tyś na zabieg i 1700 na same konsultacje nie miałam prawa zadać pytania które mnie gnębiło :( Nie mam ponieważ nie dostałam żadnego rachunku na kwoty które tam wydałam , byłam o tym uprzedzana na grupach ale nie wiedziałam , że tak fatalnie się dla mnie to skończy. Nie polecam mimo wielkiej uprzejmości Pani Profesor .

Uwaga,ostrzegam przed tą Panią. Kompletnie nie ma pojęcia o innych spechalizacjach lekarskich których wychwala się że jest Fachowcem. Mój przykład nie ziadgnolizowala faktycznej przyczyny i wyrwała 8-mke, następnie to samo posunięcie którym Spowodowała otwarcie i zatrucie zatok. Po zgłoszeniu operacja za 3000 zł oczywiście jak poprzednio bez rachunków. I wspaniale leki antybiotyk i przeciwbólowe. 5 miesięcy... i nadal nic. Dobrze że zmieniłem lekarza. Nie polecam. W poczekalni spotkałem inne osoby z podobnymi przypadkami.

Pani Profesor Niedzielska to cud natury, przepełniona ciepłem, ogromną empatią wobec pacjenta, mądra kobieta w swojej dziedzinie i nie tylko... na właściwym miejscu. Miałam szczęście, że napotkałam P. Prof. na swojej drodze. Naprawiła błąd innego lekarza, przeprowadzając operację. Tak naprawdę, wiem że dzięki tej Pani żyję, a byłam już na skraju wyczerpania fizycznego i psychicznego... Cierpiałam 7 miesięcy.Inny lekarz podczas ekstrakcji zęba 38 pozostawił przepchnięty korzeń pod okostną i uszkodził nerw. Wmawiał na kolejnych wizytach, że ten ból to normalność, a czucie wróci.... Niestety nie wykonał nawet kontrolnego rtg po ekstrakcji, nie pomógł w żaden sposób. Odkąd jestem po operacji przeprowadzonej przez P. Prof. nie mam bólu, uśmiecham się i czuję jak bym na nowo się narodziła. Wszystko zawdzięczam P. Prof. Niedzielskiej. Na pacjencie skupia się w 100%, umie słuchać , a zarazem wszystko dokładnie wyjaśnia, nie podejmuje decyzji pochopnie oraz jest słowna. Podczas wizyty pytałam o swój stan zdrowia bardzo szczegółowo, na każde pytanie uzyskałam wyczerpującą odpowiedź. Jest lekarzem, któremu można zaufać, ja ufam bezgranicznie!!! To kobieta z ogromną wiedzą, tytułem, pozycją i prawdziwą pokorą, bez wywyższania się! posiada klasę jakiej brakuje wielu lekarzom. W jej obecności czułam spokój i pewność, że nic złego nie może się stać. Dla tej Pani najważniejszy jest człowiek! Polecam wszystkim Panią Prof. Niedzielską!!! jeszcze raz dziękuję!!!

Do Pani Profesor trafiłam najpierw sama, po licznych wędrówkach u innych lekarzy. Potem diagnozowała chorobę mojego dziecka. Od razu wiedziałam, że jesteśmy u najlepszego specjalisty. Kompetentna, cierpliwa, poświęcająca tyle czasu pacjentowi ile trzeba. Wszystko dokładnie wyjaśnia, a przy tym jest taka serdeczna. Niezwykle ciepła osoba, której po prostu się ufa. Za wizytę wcale nie policzyła dużo, za kolejne nic. Absolutnie nie patrzy na pacjenta przez pryzmat pieniądza. Miałam okazję potwierdzić swoje pierwsze wrażenie o Pani Profesor, przebywając z dzieckiem na oddziale Kliniki Chirurgii Szczękowej w Katowicach. Cały czas interesowała się stanem zdrowia mojego syna. Dla matki – pewność, że jej chore dziecko jest w rękach najlepszego lekarza - jest rzeczą bezcenną. Polecam z całego serca!

zebrałem na Pni temat opinie zanim do Pani trafiłem. jest dość imponująca. potem się poddałem ze strachem bo bałem się dentysty...a teraz...nie mogę uwierzyć. zęby cerkonowe robią wrażenie. i jeszcze na tylu implanatch...inni mi odmawiali bo miałem duże zaniki. troche to kosztuje ale warto..