lekarz Iwona Olczak

Neurolog

Pani Doktor jest świetnym fachowcem! Zawsze miła, ciepło nastawiona do pacjenta. Życzę każdemu aby spotkali na swojej drodze tak dobrego lekarza.

W trakcie mojego pobytu w klinice neurologii i epileptologii zdiagnozowała mi padaczkę pod postacią nieświadomości na podstawie wyniku badania wideometrycznego. Jednakże lek, który mi przepisała nie pomógł (choć zażywałem go przez ok. 2 lata), a poza tym bardzo niechętnie leczyła mnie w trybie ambulatoryjnym ponieważ mieszkam daleko od Warszawy. Nie polecam.

Bardzo polecam panią doktor...z sercem podchodzi do pacjenta. Bardzo serdecznie Ją pozdrawiam i polecam innym - Kasia R

Najlepszy lekarz pod słońcem. Profesionalna opieka chorego. Bardzo miła i uczynna.